Ölüme çalım

Çarşamba 09.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 09.12.2009 22:34
ABONE OL
Aksaray'da kıskançlık nedeniyle tartıştığı eşini silahla vurarak yaralayan kişi, daha sonra kafasına ateş ederek yaşamına son verdi.

İddiaya göre, Yavuz Sultan Selim Mahallesi 5138. Sokak'taki evine sabaha karşı gelen Naci S, eşi Gülizar S. (48) ile tartışmaya başladı.

Gülizar S'nin kendisini aldattığını düşündüğü eşi Naci S. (52) ile arasındaki tartışma kavgaya dönüştü.
Naci S'nin tabancayla rastgele ateş etmesi sonucu Gülizar S. omzundan yaralandı. Daha sonra silahı başına dayayıp tetiği çeken Naci S. olay yerinde hayatını kaybetti. Gülizar S, Aksaray Devlet Hastanesine kaldırıldı. Naci S'nin cesedi, otopsi için Aksaray Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

Naci S. ile eşi Gülizar S. arasında aldatma nedeniyle sürekli kavga çıktığı iddia edildi. Bu nedenle 2 gün önce dayak yiyen Gülizar S'nin vücudunda darp izleri olduğu öğrenildi.

ÖLÜ TAKLİDİ YAPARAK KURTULDU

Gülizar S'nin, ifadesinde, kocasının kendisini yaralamasından sonra ölü taklidi yaparak kurtulduğunu söylediği belirtildi.

ELİNDE BARUT İZİ TESPİT EDİLDİ

Bu arada Aksaray'da eşinin kendisini vurduğunu, ardından da aynı tabancayla intihar ettiğini iddia eden kadın, elinde barut izi tespit edilmesi üzerine, kocasının kaza sonucu vurulduğunu öne sürdü.

Edinilen bilgiye göre, Yavuz Sultan Selim Mahallesi 5138 Nolu Sokak'ta Naci S'nin (52) başından vurularak ölmesi, eşi Gülizar S'nin (48) ise silahla omzundan yaralanması üzerine başlatılan soruşturmada olayda kullanılan tabanca incelemeye alındı.

Yaralı olarak hastaneye kaldırılan Gülizar S'nin (48) el sıvabı alındı. Yapılan incelemede, eşinin kıskançlık yüzünden çıkan tartışmada kendisini tabancayla yaraladıktan sonra, başına ateş ederek intihar ettiğini söyleyen Gülizar S'nin elinde barut izi tespit edildi.

Bunun üzerine Gülizar S'nin tedavi gördüğü hastanede, kocasının uzun süredir başka kadınlarla beraber olması nedeniyle sık sık kavga ettiklerini, olay saatinde de yine tartıştıklarını iddia etti.

Tartışmanın büyümesi sonucu, eşinin kendisini darp etmeye başladığını, evin içinde bir süre boğuştuklarını öne süren Gülizar S, bu sırada eşine ait silahın kazayla ateş olması sonucu kendisinin yaralandığını, boğuşmanın devamında da eşinin kazayla başından vurulduğunu iddia etti.

Gülizar S, kıskançlık nedeniyle çıkan tartışma sonunda eşinin kendisini vurduğunu, ardından da silahı başına dayayarak intihar ettiğini söylemişti. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürdürülüyor.