Karargahta ikinci arama

Pazar 27.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazar 27.12.2009 19:46
ABONE OL
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a yönelik suikast iddiasıyla geçtiğimiz günlerde gözaltına alınarak serbest bırakılan subayların çalışma ofislerinin bulunduğu Özel Kuvvetler Komutanlığı Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Başkanlığı'nda sabah saatlerinde sona eren aramalar tekrar başladı.

Gece saatlerinde karargaha gelen ve aralarında savcı ve polis ekiplerinin bulunduğu araçlar karargaha bir süre alınmadı. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a yönelik suikast iddiasıyla geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan 2 subayın çalışma ofisinin bulunduğu Özel Kuvvetler Komutanlığı Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Başkanlığı'nda önceki gece başlayan ve sabah saat 06.00'da sona eren aramaların ardından, bu gece saatlerinde aramalar tekrar başladı.

Saat 00.15 sıralarında karargaha gelen 6 adet sivil araç bir sürere içeri alınmadı. Yapılan görüşmelerin ardından içerisinde savcı ve polis ekiplerinin bulunduğu iddia edilen araçlar karargaha alındı. Adalet Bakanlığı'na ait ve sivil polislerinde bulunduğu araçlar daha sonra arama yapılan komutanlığa geçti.

Özel Kuvvetler Komutanlığı Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Başkanlığı'nda başlatılan aramalar devam ediyor.

"İKİNCİ GECE OPERASYONU" HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...