Sancaktepe'de yükseliş sürüyor

  1. Haberler
  2. Gündem
Cuma 03.12.2010 12:08 ABONE OL
Sancaktepe'de Carrefoursa Expres alışveriş mağazası düzenlenen törenle hizmete girdi.

Sarıgazi meclis mahallesindeki işmerkezinin açılışı Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, başkan yardımcıları ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti. 30 Kasım Salı günü gerçekleştirilen açılış her geçen gün Sancaktepe'nin geliştiğinin ve büyüdüğünün göstergesi olarak yorumlandı. Açılış esnasında kısa bir konuşma yapan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem; " Bu tür yatırımların ilçemizde hizmete girmesi Sancaktepe'nin gelişip büyümesine işaret etmektedir. Bu cesaretinden ötürü iş adamlarımız tebrik eder, kendilerine bol kazançlar dilerim" şeklinde konuştu. Başkan Erdem, iş yerinin hizmete girmesinin ilçe ekonomisine katkı sağlayacağını belirterek yatırımcı Volkan Akdemir ve VM İnşaat'ı kutladı.

İlçede açılan iş yerlerinin Sancaktepe'nin gelişip, değiştiğinin göstergesi olduğunu ifade eden Erdem; "Benim belediye başkanlığı dönemim içerisinde ilçemizde birçok iş yerinin açılışını gerçekleştirdik. Bu da demek oluyor ki Sancaktepe'de bir gelişim ve değişim var. Bu durum bizleri son derece sevindiriyor." şeklinde sözlerini tamamladı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ile şirket yöneticileri birlikte keserek iş yerini hizmete açtılar. Başkan ve beraberindekiler daha sonra iş yerindeki reyonları gezerek yetkilerden bilgi aldılar


BUGÜN NELER OLDU