Bombalanan Hayatlar!

  • Gündem
  • Pazartesi 30.07.2012 16:04
Yılın yazı dizisi Sabah Gazetesi'nde tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin gündemini sarsan, canlar alan, canlar yakan bombalama eylemlerinin mağdurları Sabah Gazetesi'ne anlatıyor.

Onların hayatlarında bir gün hiç beklemedikleri bir yerde bomba patladı. Onlarca kişinin hayatını kaybettiği terör saldırılarından kurtulmayı başardılar. Büyük mücadeleler verdiler. Çok acılar çektiler ve hayatlarına güçlenerek devam ettiler.

Doktorlar onlar için en yeni teknikleri kullandı. Teröre bir kişi feda etmemek için büyük çabalar harcandı. Ölüm kalım çizgisindeki insanlar yaşama mucizelerle bağlandı.

Türkiye'ye damgasını vuran büyük bombalama eylemlerinin şehir gazileri sonrasını anlattı. Kimi elini kaybetti, kimi bacağını ancak sonra yeni bir yol çizdiler…

Yılın yazı dizinde yarın HSBC saldırısı var!

Koray Yıldırımkaya 14 kişinin öldüğü 150 kişiden fazla kişinin yaralandığı o gün bankaya güvenlik görevlisi olarak başlamıştı! Patlamanın etkisiyle dağılan kafatasına bacağındaki kemiklerden yama yapıldı. Havlunun içinde hastaneye taşınan beyni teröre inat onarıldı. Şimdi hala güvenlik görevlisi olarak çalışıyor!

Bu çarpıcı hikaye, Esra Tüzün'ün kaleminden yarın Sabah Gazetesi'nde.
BİZE ULAŞIN