Aydın Doğan medyası İzmir'deki vapurlara neden ses çıkarmıyor?

İstanbul için alınan yeni vapurlar için "tabut" gibi benzetmeler yapan Doğan Medyası, İzmir'de kullanılan vapurlar için tek satır yazmadı.

Aydın Doğan medyası İzmir'deki vapurlara neden ses çıkarmıyor?
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katıldığı törenle 3 adet yeni vapur, İstanbulluların hizmetine sunulmak üzere suya indi.

DOĞAN MEDYA VAPURLARI BEĞENMEDİ

İstanbul Boğazı'nın güçlü akıntısı, poyraz ve lodosa karşı güçlü manevra kabiliyeti ve sevk sistemi, seyir cihazları ile zor hava şartlarında bile hizmet verebilecek olan üç yeni vapur, Doğan Medya'sı tarafından beğenilmedi.

3 VAPURDA DA AÇIK ALANLAR MEVCUT

Hürriyet, hizmete sunulan yeni vapurlarda açık alan olmadığından artık martılara simit atılamayacağını belirtti. Ancak Durusu, Göksu ve Küçüksu isimli üç yeni vapurda da yolcuların gayet konforlu bir şekilde yolculuğunu yapacağı ve martılara simit atabileceği açık alanlar var.

İZMİR'DEKİ VAPURLAR İÇİN TEK SATIR YAZMADILAR

Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin aldığı vapurlara bir bahane bulan, martılara simit atılamayacağını iddia ederek garip bir gerekçeyle vapurlara "tabut" diyen Doğan Medyası, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kullandığı ve İstanbul'daki vapurlara benzeyen vapurlar için nedense tek satır yazmıyorlar..

BİZE ULAŞIN