Başbakan Davutoğlu oyunu kullandı

Başbakan Ahmet Davutoğlu 25. dönem milletvekili genel seçimi için oyunu kullandı.

Başbakan Davutoğlu oyunu kullandı
Başbakan Ahmet Davutoğlu evinden yürüyerek gelerek Şükrü Doruk Kız Anadolu imam Hatip Lisesi'nde oyunu kullandı.

Oyunu kullandıktan sonra sandık görevlileri ve basın mensupları ile tokalaşan Davutoğlu kolaylıklar diledi.

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU'NUN OY KULLANIRKEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN...


Başbakan Davutoğlu şöyle konuştu;

Ülkemiz için halkımız için hayırlı olmasını diliyorum. Böyle bir günde herkesin özgür iradesi ile oyunu kullanması gerekir ve bu bir vatandaşlık görevidir. Barış içinde güven içinde oyların kullanılmasını temenni ediyoruz. Şu ana kadar bir sorun yaşanmamıştır. Doğudan batıya kuzeyden güneye güzel bir heyecan var ülkemizde. Güzel bir seçim sonucu yaşıyacağımıza inanıyorum. Herkese hayırlı uğurlu olsun.

Diyarbakır HDP mitingindeki patlama

Bizim milletimiz bu tür durumlarda herşeyden önce insanı olarak hareket eder. Sayın Demirtaş'a geçmiş olsun dileklerimizi yanlarında olduğumuzu ilettik. Herhalde çok meşgullerdi dönüş yapmadılar. Gerekli bütün talimatları içişleri bakanlığımıza güvenlik güçlerimize verdik. Bu kirli bir eldir. Her yerde hiçkimsenin hiçbir şeye tereddüt etmeden sandığa gidilmesini istiyoruz. Bu kirli eli mutlaka ortaya çıkaracağız.

1 KİŞİ YAKALANDI

Olayla ilgili bir zanlı yakalanmıştır. Şu anda isminin açıklanması uygun değildir. Şu anda araştırmalar yürütülüyor, zanlının bağlı olduğu uzantılar tespit edilecek her şey ortaya konacaktır.

Davutoğlu "Akşama kadar Konya'da olacağım. Akşam sonuçlar netleşince Başbakan olarak balkon konuşmasını yapacağım." dedi.
BİZE ULAŞIN