"Abdülhamid Han'a da aynı şeytani formülü uyguladılar"

A Haber'de yayınlanan Salih Nayman’ın sunduğu ‘Seçim Özel’ programına katılan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Abdülhamid Han'a da aynı şeytani formülü uyguladılar

Selahattin Demirtaş'ın Beyaz Türklerin desteklediği bir proje olduğuna dikkat çeken Kuzu, "Abdülhamid Han'a da aynı şeytani formülü uyguladılar. Bunun sonucunda o dönem topraklarımızın 25 katını kaybettik" dedi. İşte o açıklamalar:


"POLİS KOLEJLERİNDEN HDP'YE OY"

> Demirtaş bir projedir. Çözüm sürecini tıkama projesidir. Öcalan'ı bir kenara çekme projesidir. Çünkü Demirtaş çözüm istemiyor. Bunu bilelim. Bir tarafı o. İkincisi 17-25 Aralık operasyonları, Gezi olaylarında durdurulmaya çalışılan devasa projeleri kilitleme ve kenetlenmeydi Demirtaş etrafında toplananlar. Dediler ki "Kemal'den falan fayda yok. Zaten MHP'nin durumu da belli. Beyaz Türkler Demirtaş'ı oraya koydu. PKK'nın siyasi uzantısıydı HDP. 50 bin kişinin ölümüne sebep olmuştur. Bundan sonra göreceğiz ne yapacaklar? AK Parti'yi aşağıya çekme hesabı aylar öncesinden yapıldı. Emanet oylar falan Kürt oyları değil. Etiler, polis kolejlerinden ummadık yerlerden oylar geldi HDP'ye. Türkiye'nin bölgesinde küresel güç olması birçoklarını rahatsız etti. İçerde Aydın Doğan'ı rahatsız etti. Paralel uzantılar hep birlikte bir araya gelip şeytani formülü tutturdular.

"20 PARTİ ABDULHAMİD'İ HEDEF ALMIŞTI"

> Bu aslında Abdülhamid Han döneminde 20 parti vardı. Hepsinin hedefi Abdülhamid'i götürmekti. Sonrası ne olacak denildiğinde 'Bakarız' diyorlardı. CHP'nin ataları İttihat Terakki'ye geldi. Osmanlı'nın sonunu getirecek icraata imza attılar. Toprakların da 25 katını kaybettik. Devlet yönetmek bir sanattır.

Kaynak: A HABER

BİZE ULAŞIN