Cumhurbaşkanlığı'ndan Hürriyet'e yalanlama

Mustafa Varank ve Cumhurbaşkanılığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, dün Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve din adamlarına Saray'da verdiği iftara ilişkin çıkan haberlere cevap verdi.

Cumhurbaşkanlığı'ndan Hürriyet'e yalanlama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, dün Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve din adamlarına Saray'da iftar verdi. İftar yemeğinde kullanılan masa, sandalya ve kap kacaklarla ilgili yapılan haberlere Cumhurbaşkanlı'ğından sert yanıt geldi.

Hürriyet başta olmak üzere bir çok medya kuruluşunun yer verdiği habere Mustafa Varank ve Cumhurbaşkanılığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan kanıtları ile yalanladı.AŞAĞILIK İFTİRACILARA...


Mustafa Varank, "Aşağılık iftiracılara cevap vereyim:bu masa 4600 TL. Onun dışında her şey A. Gül ve Süleyman Demirel zamanından kalma, dünyanın en aşağılık, en kahpe iftiracılarıyla mücadele etmekten bıktık.Bu masa bütün yemeklerde kullanılıyor 4600 TL" açıklamasını yaptı.

ARTIK KIZAMIYORUM


Hasan doğan ise Mustafa Varank'ın konu ile ilgili tweetlerini rt ederek, "Bardak, çanak... At kafadan bir rakam... Çamur at, izi kalsın! Iftiranın bile bir ciddiyeti olur, bunun adı iftira değil soytarılık! Artık bu iftiralara kızamıyor sadece gülüyorum...Bu mudur yüz binlerce liralık masa! Komik olmayın lütfen... Artık bu iftiralara kızamıyor sadece gülüyorum...Bahsi geçen masa dışında hiçbir şey yeni değil! Masa da basit sunta ve bedeli 4.600 TL+KDV" diyerek haberi yalanladı.


İşte o tweetler;

BİZE ULAŞIN