Bir cam için dünyayı ayağa kaldırdılar

Sabah’ın kapısına binlerce gösterici dayandı. Star’a bombalı saldırı girişiminde bulunuldu. Murat Sancak’ın arabasına 21 kurşun isabet etti. HDP’li Demirtaş özgür basını PKK’ya hedef gösterdi. Tüm bunlar unutuldu. Hürriyet’in kırılan bir camı üzerinden dünyayı ayağa kaldırdılar.

Bir cam için dünyayı ayağa kaldırdılar
Kurulduğu günden bu yana nefret suçlarının amiral gemisi olan Hürriyet, her dönemde darbecileri ve demokrasi karşıtı güçleri destekledi. 28 şubat darbesinden bu yana Türkiye'nin her kritik dönemecinde milli iradenin karşısında yer alan, attığı sayısız manşetten dolayı binlerce insanı mağdur eden Hürriyet, son dönemde DHKP-C ve PKK'nın kanlı eylemlerini gizleyen yayınları ile kamuoyundan sert eleştiriler aldı.

STAR'A BOMBALI VE SİLAHLI SALDIRI YAPILDI BU KADAR GÜNDEM OLMADI

Star ve Sabah'a yapılan saldırıları, Demirtaş'ın özgür basını hedef göstermesini görmezden gelen Hürriyet, dün bir açıklama ile mağduriyet edebiyatı yaptı. Hürriyet'in şovunu yorumlayan sosyal medya kullanıcıları "Star'a bombalı ve silahlı saldırı yapıldı, Star'ın sahibinin arabasına 21 kurşun isabet etti, Binlerce gösterici Sabah'ın kapısına dayandı. Bu kadar gürültü kopmadı. Hürriyet'in bir camı kırıldı dünyayı ayağa kaldırdılar" şeklinde yorumlar yaptı. Medyaya yönelik bombalı ve uzun namlulu saldırılarda 'sus pus' olan Doğan grubu Hürriyet'in camının bazı göstericiler tarafından kırılmasını 3 gündür dünyaya anlata anlata bitiremedi. Sonunda patron Vuslat Doğan Sabancı yanına yüzlerce çalışanı da alıp kırık cam için dev bir basın toplantısı düzenledi!

DÜNYAYA ANLATA ANLATA BİTİREMEDİLER

Türkiye'de hergün şehit haberleri gelirken Hürriyet cam derdine düştü. Sabah'a yapılan saldırı, Star'a konulan bomba ve Murat Sancak'ın aracına hedef alınarak taranmasına 'çıt' çıkarmayan Doğan grubu ve destekçisi medya temsilcileri 3 gündür kırılan camları için gece gündüz basın toplantısı düzenliyor. Basın toplantıları sonunda patron seviyesine çıktı. Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, yanına yüzlerce çalışanı ve kendilerine destek ziyaretine gelen medya temsilcilerini alarak dün bir basın toplantısı düzenleyerek "basın susturuluyor" dedi.
BİZE ULAŞIN