Nokta'nın Müdürü "İmam" çıktı!

Nokta Dergisi’nin alçak kapağından sonra derginin sorumlu yazı işleri müdürü Murat Çapan gözaltına alınmıştı. FETÖ, PKK ve Doğan medyası tarafından basın emekçisi olarak tanıtılan Murat Çapan’ın FETÖ’nün Nahçıvan imamı olduğu, FETÖ’nün tetikçisi olarak Nokta Dergisi’nin kurulması ile imam olarak dergiye atandığı, gazetecilikle uzaktan yakından ilişkisi olmadığı ortaya çıktı.

Nokta'nın Müdürü İmam çıktı!
Nokta Dergisi'ne yapılan operasyonda gözaltına alınan ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Murat Çapan, FETÖ'nün Nahçıvan imamı çıktı.

AZARBEYCAN YÖNETİMİ SINIRDIŞI ETTİ
Paralel örgüt, PKK ve Doğan medyası tarafından basın emekçisi olarak tanıtılan Çapan'ın Nahçıvan imamlığı yaptığı, Gülen örgütünün kontrolündeki Türk liselerinde müdürlük yapan Murat Çapan, Azarbeycan Devleti tarafından okullara el konulmasından sonra sınır dışı edildi.

NOKTA'CILARDAN SKANDAL SAVUNMA

NAHÇIVAN İMAMLIĞINDAN DERGİ YÖNETİCİLİĞİNE

Fetullahçı örgüt tarafından Ankara'ya tayin edilen Murat Çapan bir süre burada görev yaptıktan sonra, örgüt tarafından satın alınarak, AK Parti ve Erdoğan karşıtı tetikçi bir yayın çizgisine oturtulan Nokta Dergisi'ne imam olarak atandı. Hayatında hiç gazetecilik deneyimi olmayan, gazeteciliğin eğitimini almayan, hayatında tek bir haber yazmamış Murat Çapan yaklaşık 1 yıldır Nokta Dergisi'nin sorumlu yazı işleri müdürlüğü görevini yürütüyordu. Basın emekçisi olarak kamera karşısına çıkan Gülen örgütü ile Nokta Dergisi arasındaki trafiği yönetiyordu.

SABAH.COM.TR
BİZE ULAŞIN