FETÖ'cü medya bu haberi görmedi!

Dün ajanslara düşen PKK liderlerinden Murat Karayılan’ın telsiz konuşmaları gündeme bomba gibi düştü. Birçok gazetede manşetten verilen, haber sitelerinde geniş yer bulan Karayılan’ın “hezimete uğradık” açıklamaları FETÖ medyasında tek kelime yer bulamadı. 7 Haziran seçimlerinden sonra PKK’ya çalışan FETÖ medyası halka ihanete devam ediyor.

FETÖ'cü medya bu haberi görmedi!
  1. Haberler
  2. Gündem
Pazar 20.09.2015 13:21 ABONE OL
Dün ajanslara düşen PKK liderlerinden Murat Karayılan'ın telsiz konuşmaları gündeme bomba gibi düştü. Birçok gazetede manşetten verilen, haber sitelerinde geniş yer bulan Karayılan'ın "hezimete uğradık" açıklamaları FETÖ medyasında tek kelime yer bulamadı.
KARAYILAN: "HEZİMETE UĞRADIK"
7 Haziran seçimlerinden sonra PKK'ya çalışan FETÖ medyası halka ihanete devam ediyor. PKK'nın ele başı Murat Karayılan kayıplar karşısında örgüte telsizden "Cizre ve Yüksekova'daki kayıplar tahammül sınırlarını aştı. Artık Kandil'de barınamıyoruz, 600-700 kişiyle durumu idare ediyoruz. YDG-H'nin PKK ile bağlantısı olmadığını anlatın" talimatı verdi. Birçok gazetede manşetten verilen bu haber Fetullahçı Terör Örgütü'ne yakınlığı ile bilinen Zaman, Bugün, Millet, Meydan, Cumhuriyet, Taraf ve Sözcü gazetelerinden tek satır yer almazken, Samanyolu ve Bugün TV bu haberi vermekten özenle kaçındı.
FETÖ 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDEN SONRA PKK'YA ÇALIŞIYOR
7 Haziran seçimlerinden önce HDP'ye oy toplayan Fetullahçı Terör Örgütü, seçimlerden sonra açık açık PKK'ya destek verdi. PKK'nın kanlı eylemlerinin üzerini örtmeye ve Türkiye devletinin üzerine yıkmaya çalışan FETÖ medyası, hezimete uğrayan örgüt hakkında olumsuz haberleri vermekten özenle kaçınıyor. Halkın zekat paralarıyla kurulan FETÖ medyasının Türkiye'ye ihanet içinde olan terör örgütleri ile birlikte hareket etmesi kamuoyunda büyük tepki topluyor.
FETÖ GAZETELERİ YUMURTA KARTONU OLUYOR
Türkiye'ye savaş açan FETÖ'nün medyadaki uzantıları ise halktan büyük tepki görüyor. Halkın itibar etmediği FETÖ'ye yakın gazetelerin bayi satışı 10 bine kadar düşerken yüzbinlerce gazete matbaadan alınarak doğrudan yumurta kartonu fabrikalarına gidiyor.

BUGÜN NELER OLDU