Gülen'in tetikçi gazetesinden başörtüsüne çirkin saldırı

FETÖ’nün tetikçi gazetesinden Bakan Ayşe Gürcan’a çirkin saldırı. Bakan Gürcan’ın başörtüsünden duyduğu hazımsızlığı köşesine taşıyan Bekir Coşkun, 28 Şubat kafasıyla yazdığı yazıda bu kıyafetin Cumhuriyet ilkelerine başkaldırı olduğunu iddia etti

Gülen'in tetikçi gazetesinden başörtüsüne çirkin saldırı
Fetullahçı Terör Örgütü tarafından finanse edilen Sözcü Gazetesi bu kez başörtüsünü hedef aldı. Türkiye'nin ilk başörtülü bakanı olarak tarihe geçen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşe Gürcan'ı hedef alan Sözcü yazarı Bekir Coşkun, 28 Şubat mantığı ile kaleme aldığı yazısında Türkiye halkının değerlerine saldırdı.

KADIN PROFESÖRÜ BAŞÖRTÜSÜNDEN DOLAYI İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞTI

Önemli bilimsel çalışmaları ile Profesör ünvanına layık görülen bir öğretim görevlisi hakkında "hiçbir meziyeti yok" ifadesini kullanan Bekir Coşkun "Türkiye'nin ilk türbanlı bakanı diye utanmadan duyurdular" diyerek başörtüsü hazımsızlığını okurları ile paylaştı.

"BAŞÖRTÜSÜ TÜRKİYE'Yİ ARAPLARA BENZETİYOR!"

Bekir Coşkun, Kadın ve Aileden Sorumlu Bakan Prof. Ayşe Gürcan'a sadece başörtülü saldırdığı yazısında şu çirkin ifadeleri kullandı:
"Maksat Cumhuriyet'in kıyafetlerini çöpe atmak. Laikliğe bir darbe daha… Türkiye'yi Araplara benzetmeye bir ilave… Dinciliğin simgesini devletin en önemli kuruluna oturtarak, devletin yapısını biraz daha dincileştirmek… Atatürk'e biraz daha taciz… Modern aile yapısına bir tekme daha…"

Kaynak: Sabah.com.tr
BİZE ULAŞIN