Nusaybin'deki patlamada o binbaşı da yaralandı

Nusaybin'deki patlamada o binbaşı da yaralandı

Nusaybin'de dün 1 uzman çavuşun şehit olduğu patlamada yaralanan 11 güvenlik görevlisinin içerisinde bulunan Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Necmettin Tetik'in operasyonlarda evlerinde mahsur kalan ailelerin tahliye edilmesi sırasında bir çocuğun elini öperken çekilen fotoğraflarıyla Jandarma Dergisi'nin şubat sayısında kapak fotoğrafı olarak kullanıldığı ortaya çıktı.

  • İHA
  • Gündem
  • Perşembe 02.06.2016 17:26

Mardin'in Nusaybin ilçesinde dün 1 uzman çavuşun şehit olduğu patlamada yaralanan 11 güvenlik görevlisinin içerisinde bulunan ve GATA'ya sevk edilen Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Necmettin Tetik'in, operasyonlarda evlerinde mahsur kalan ailelerin tahliye edilmesi sırasında bir çocuğun elini öperken çekilen fotoğrafının Jandarma Dergisi'nin şubat ayı sayısında kapak fotoğrafı olarak kullanıldığı ortaya çıktı.

ASKERDEN HDP'Lİ VEKİLE TOKAT GİBİ CEVAP!

Sokağa çıkma yasağının devam ettiği Nusaybin'de, dün Fırat Mahallesi'ndeki bir binaya düzenlenen operasyonda, teröristler tarafından tuzaklanan el yapımı patlayıcı infilak etmişti. Patlamada, 12 asker yaralanmış, yaralılardan Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Akpınar şehit olmuştu. Yaralananlar arasında, Adıyaman Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Necmettin Tetik'in olduğu da öğrenildi. Sol gözünden ameliyat geçiren Tetik, GATA'ya sevk edildi. Binbaşı Tetik'in, operasyonlarda evlerinde mahsur kalan ailelerin tahliye edilmesi sırasında bir çocuğun elini öperken çekilen fotoğrafının Jandarma Dergisi'nin şubat ayı sayısında kapak fotoğrafı olarak kullanıldığı ortaya çıktı.

ASKERİMİZİ ŞEHİT EDEN PKK'LILAR BOĞULDU!

BİZE ULAŞIN