Katliamcı başkanın kaçaktan haberi yok

Ağaç katliamı ve Çanakkale Boğazı’na atık su bıraktığı haberleriyle anılan CHP’li Çanakkale Belediyesi’nin bu kez kaçak park yaptığı ortaya çıktı

Katliamcı başkanın kaçaktan haberi yok
YİNE ÇANAKKALE YİNE CHP'Lİ BELEDİYE!
CHP'li Çanakkale Belediyesi'nin 22 bin 373 metrekarelik hazine arazisine kaçak inşaat yaptığı ortaya çıktı. Vatandaşlar, yasaları hiçe sayan belediyeye tepki gösterirken, CHP'li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan konuyla ilgili bilgisi olmadığını öne sürdü. Kentte yapılaşmanın yasalara uygun olması için görev yapması gereken belediyenin, devlet arazisini gasp ettiği ortaya çıktı. Skandal, Belediye Meclisi'nin haziran ayı toplantısında gündeme geldi. CHP'li belediyenin Esenler Mahallesi'nde tapusu Hazine'ye kayıtlı olan 22 bin 373 metrekarelik arsa üzerine 'Sağlıklı Yaşam Parkı' yaptığı belirlendi.

DEVLET ARAZİSİNİ GASP
Konuyu meclis gündemine taşıyan AK Parti Belediye Meclis üyesi Tülay Ömercioğlu, "Devlete ait araziye belediyenin kaçak olarak 'Sağlıklı Yaşam Parkı' yapması ne kadar sağlıklı?" diye sordu. Başkan Gökhan ise "Konu hakkında bilgim yok, gelecek toplantıda bilgi vereyim" dedi. Başkan Gökhan'ın kendi belediyesi tarafından yapılan ve bitmek üzere olan inşaat hakkında bilgisinin olmadığını söylemesi herkesi şaşırttı.
BİZE ULAŞIN