Değişen ben miyim yoksa bakan gözler mi şaşı?

Bahçeli’den “değişti” diyenlere cevap:

Değişen ben miyim yoksa bakan gözler mi şaşı?
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya üzerinden partisinin referandum sürecindeki desteğini ve muhalif bazı vekillerin tutumunu değerlendirdi. Bahçeli özetle şu ifadeleri kullandı:

BU ÜLKE İÇİN YEMİNİMİZ VAR: Değişen ben miyim yoksa bakan gözler mi şaşı? Değişen ben miyim, derlenen Türkiye mi? Davamı, fikriyatımı değişmem, ülkülerimi hiçbir şeye değişmem. Bu ülke için yeminimiz var, vazgeçilmeyecektir. Diyeceğim odur ki, 'evet', yine 'evet', bir kez daha 'evet'.

ÇÜRÜMÜŞ ZİHİNLER: (Meral Akşener'e) Kimileri kalkıyor ışıksız otellerde gürültü çıkarıp, bitmiş ve tükenmişlikleriyle çaresizliğin ve çamurluğun limanına demir atıyor. Bunlar avuç içlerine kınadan bayrak yaparak sözüm ona sanal gündemde yer tutmaya, çürümüş zihinleriyle ayakta durmaya çalışıyor. Anlayana; bayrağı bugün ele çizen yarın yele verir. Hele birileri var ki, kalpleri nedamet ve yeis içinde çarpması gerekirken Anadolu'ya hayır turuna çıkma kararları hayret ve ibret vericidir.

PENSİLVANYA VE KANDİL'E TÜRBE KURANLAR: Biz Türkiye'ye 'evet' derken, birileri 'hayır' diyor. Varsın desinler, ama unutmasınlar ki son söz millete, son hüküm milli iradeye aittir. Pensilvanya ve Kandil'e adeta türbe kurup başlarında mum yakacak kadar gözü dönenler ve bunların peşine takılanlar hükümsüz, haramdır.
BİZE ULAŞIN