‘Tanklardan kaçtı, gerçek yüzünü gösterdi’

15 Temmuz’un simge isimlerinden Metin Doğan: Kılıçdaroğlu, benim önüne yattığım tanklardan korkarak gerçek yüzünü gösterdi

‘Tanklardan kaçtı, gerçek yüzünü gösterdi’
Atatürk Havalimanı'ndan 15 Temmuz gecesi 'kontrollü kaçan' CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na en büyük tepki, havalimanı önünde tankın önüne yatarak kahramanlaşan Metin Doğan'dan geldi: SABAH'a konuşan Doğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun görüntülerinı şöyle yorumladı:

'KEŞKE AYNISINI YAPSAYDI'
O gece CHP lideri benim önüne yattığım tankları görünce geri dönmüş. Hani darbe olursa ilk tankların karşısına sen çıkacaktın? Ben orada bedenimi tanklara siper ettim sen neden kaçtın Kılıçdaroğlu?
Daha geçenlerde, 'Kim ki haksızlığın karşısında sessiz dursa dilsiz şeytandır' diyordu. O gün tanklar dilsiz şeytan oldu. Kılıçdaroğlu orada durma cesaretini bile göstermedi. Hem 'Darbeye karşıyım' diyor, hem de tankları görünce oradan kaçarak gerçek yüzünü gösteriyor.
Konferans için gittiğim Çanakkale'de CHP'li bir ilçede ilginç anlara tanık oldum. Konferansın olduğu yerin CHP'li belediyeye ait olduğunu bilmiyordum. Bir CHP'li bana geldi ve 'O gece Kılıçdaroğlu da keşke senin yaptığını yapabilseydi. 100 yılda bir olay gelmiş başına. Çık, öl orada. Bak o zaman nasıl büyük adam olunur görürdün' dedi.

VİCDANI OLAN 'EVET' DER
Vicdan ve zekâya sahip herkes 16 Nisan'da 'evet' demeli. Bu vatana hiçbir hayrı dokunmamış hayırsızların 'hayır' demeleri, bu vatan için yaptıkları son hayırsızlıkları olur inşallah. Son yüzyılda Tayyip Erdoğan gibi bir adam yok.
BİZE ULAŞIN