Unutmayın Bayburt Türkiye’dir

Yüzde 81.79 ile iller bazında ‘evet’ rekoru kıran Bayburt halkı: Daha güçlü bir Türkiye için ‘evet’ dedik. Çocuklarımızı güzel günler bekliyor

Unutmayın Bayburt Türkiye’dir
Bayburt yüzde 81.79'luk referandum rekorunun gururunu yaşıyor. Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, "Bayburt bu seçimde de reisinin ve devletinin yanında oldu. Cumhurbaşkanımızın Bayburt'u ziyaretinde ifade ettiği bir söz var ; 'Unutmayın Bayburt Türkiye'dir'. Bayburt, Sayın Erdoğan'ın bu sözünün doğruluğunu bir kez daha göstererek, 'evet' oyunun en yüksek çıktığı il oldu. Bayburtlular da ülkesine ve devletine ne kadar bağlı olduğunu gösterdi. Başta, Reis'in yol arkadaşı olan milletvekilimiz ve Sayın Maliye Bakanımız Naci Ağbal ile diğer Bayburt milletvekilimiz Şahap Kavcıoğlu olmak üzere tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum" dedi. Referandum sonucuyla ilgili vatandaşların görüşleri ise şöyle;
Mustafa Yerlikaya: Bayburt her zaman Cumhurbaşkanımızın yayındaydı. Bu referandumda da yine yanında olduğunu gösterdi. Güçlü millet ve güçlü Türkiye için en yüksek 'evet' oyunu verdik.
Muzaffer Omay: Bayburt, daha iyi bir gelecek için Cumhurbaşkanımıza en yüksek seviyeden desteğini verdi. Milletimizi ve ülkemizi, çocuklarımızı ve torunlarımızı güzel günler bekliyor. Sorunsuz Türkiye dönemi başladı.
Salih Ceylan: Bayburt yine muhteş em bir tarih yazdı ve her zaman Reis'in yanında olduğu gösterdi. İnanıyorum ki, yeni sistemle, Bayburt'a bu zamana kadar gelen hizmetler daha da artacak.
Kurban Altun: Bayburtlular bu referandumda da ülkesine ve devletine ne kadar bağlı olduğunu, ne kadar sahip çıktığını bir kez daha gösterdi. Muhalefetin hevesi kursağında kaldı. Allah Erdoğan'a uzun ömürler versin.
BİZE ULAŞIN