Küstah NATO

Küstah NATO

Bahçeli, NATO’nun Rakka operasyonuna katılmasının PKK-PYD-YPG’ye bir yönüyle destek anlamına geleceğini kaydetti: Türkiye’yi yok saymak kesinlikle küstahlıktı

Partisinin Meclis'teki grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli NATO'nun Rakka operasyonuna katılmasının PKKPYD- YPG'ye bir yönüyle destek anlamına geleceğini kaydetti. Bahçeli şunları söyledi:

NATO HUKUKU YOK SAYDI
NATO'nun Rakka operasyonuna katılması, PKK-PYDYPG'ye bir yönüyle destek, değilse bile eylem ve emellerine göz yumması anlamına gelecektir. Türkiye'nin NATO'nun ikinci büyük ordusuna sahip olduğu gerçeği ortada dururken, adeta ülkemize meydan okur gibi 65 yıllık bir ortaklık ve üyelik hukukunu yok saymak kesinlikle küstahlıktır. NATO bu kadar ucuz mudur? Üye devlet olmamızın hiç mi saygınlığı veya yaptırımı, hadi bunları da geçtik hiç mi hatırı yoktur?

BATIL VE KÜFÜR ÇETELERİ
Küresel güçlere taşeronluk yapanlar istismar kamuflajının ardına saklanıp fitneye bekçilik ve tetikçilikten dolayı utanmadılar, sıkılmadılar. En acısı da, bir yerinden İslam'a bulaşan, İslam'ı kullanan, yüce dinimizi hain emellerine alet etmeye kalkan terör ve vahşi örgütlerin varlığıdır. FETÖ'ye bakınız bunu göreceksiniz, DEAŞ'a bakınız aynı şeyi fark edeceksiniz. Bunlar ki, İslam dinine yuvalanmak isteyen batıl ve küfür çeteleridir.

BİZE ULAŞIN