Yarınımız daha güzel olacak

Yarınımız daha güzel olacak
Başbakan Binali Yıldırım, ATO Congressium'da AK Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar milletvekilliği yapmış isimlerle iftarda bir araya geldi. Yıldırım konuşmasında şunları kaydetti:

İŞİMİZ HENÜZ BİTMEDİ: Demokrasimizi hak ve özgürlükleri daha da ileriye taşıyacağız. İşimiz daha bitmedi. Güven ve istikrarı geçmişte olduğu gibi bundan sonra da milletimizin beklediği hedefleri gerçekleştirmek için aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.

TÜRKİYE UMUTLAR ÜLKESİ: AK Parti'nin iktidara geldiği geçen 15 yılda Türkiye krizler ülkesi olmaktan çıkarak umutlar ülkesi haline gelmiştir. Bu değişim Türkiye'nin dünyanın parlayan yıldızları arasına girmesine yetti. Hayalini kurduğumuz büyük ve güçlü Türkiye hedefine çok uzak değiliz.

MİLLETİMİZ RAHAT OLSUN: Ekonomik göstergeler de büyüme oranımız da iyiye gidiyor. Her şey çok daha güzel olacak, yarınımız bugünümüzden güzel olacak. Milletimiz rahat olsun. Terör örgütü ayakta kalmak için dış unsurları üst ak��lları devreye sokma gayretine girmiştir. Türkiye'nin her karış toprağını bu şer odaklarından, bu alçak terör örgütünden temizleyeceğiz. Yapmamız gereken düzenlemeler uyum yasaları var. Ülkemizi 2019 yerel seçimleri ve daha sonra da cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine hazırlamış olacağız.
BİZE ULAŞIN