Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terörün faturasını ellerindeki silahların sahibine çıkaracağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'nin İstanbul'da gerçekleştirdiği bayramlaşma programında konuşuyor. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terörün faturasını ellerindeki silahların sahibine çıkaracağız

"BU CAN BU TENDE OLDUKÇA..."

"Önümüze çıkan her sıkıntının bir imtihan olduğunu biliyoruz. Dünya ve ölüm bizim için birer imtihan vesilesidir. Rabbim'den bizlere hep birlikte nice Ramazanlar, nice bayramlar görebilmeyi nasip etmesini istiyorum. Tabii böyle bir günde asıl ve öncelikle anmamız gerekenler şehitlerimiz ve gazilerimizdir. Çünkü bugün burada bulunuyor olmamızı onlara borçluyuz. Bu can bu tende oldukça beraberiz.

"ASLA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"

Türkiye bir yandan terör örgütlerinin saldırıları ile diğer yandan diplomatik ayak oyunları ve ekonomik suikastlarla aynı anda mücadele ediyor. Şunu iyi bilsinler. Bu iyi bilinmeli. Suriye'nin kuzeyinde sınırlarımızın yanıbaşında bir terör devleti kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Türkiye bir çadır devleti değildir. Bunu herkes bilmelidir.

"ÜLKEMİZDE AKAN KANIN HESABINI SİZE ÇIKARACAĞIZ"

Terör örgütüne verdiklieri silahları geri alacaklarını söyleyerek Türkiye'yi kandırdıklarını sananlar büyük bir yanılgı içerisinde olduklarını anlayacaklar. terör örgütlerine verilen silahlarla ülkemizdeki dökülen her damla kanın faturasını o silahların asıl sahiplerine çıkaracağız. Ülkemize saldırıp arkanıza sığınan terör örgütüyle yol yürüdüğünüz sürece bizimle bir geleceğiniz olmayacak. Bize zarar veriyor diye bu yılanları besleyenler, damarlarında o yılanların zehri ile uyanacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Ülkemizde akan kanın hesabını size çıkaracağız"

TEŞKİLATLARDA YENİLEŞME MESAJI

Bayramdan sonra teşkilatlarda kongreler silsilesi içerisinde çalışmalar başlayacak. Yıl sonuna kadar bu çalışmalar tamamlanacak. İnşaAllah bu metal yorgunluğunu atıp 2019 seçimlerinde çok daha farklı bir seviyeye yükselteceğiz. Bu birçok yere de farklı bir mesaj olacaktır. Şunu unutmayın. AK Parti ilklerin partisidir.

FETÖ'CÜLERİ BİLİP DE SÖYLEYEMEYEN SORUMLUDUR

Nerede bildiğiniz bulduğunuz bir FETÖ mensubu varsa bizlere bildireceksiniz. Eğer bildirmiyorsanız sorumlusunuz. Bu ülkeyi, bu ümmeti parçalayanlara bunun hesabını sormaya devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'nin bayramlaşma programında konuştu

BİZE ULAŞIN