Çeyrek altın fiyatları Perşembe gününe nasıl başladı? - Çeyrek altın fiyatları ne kadar? - İşte yanıtı

Çeyrek altın fiyatları Perşembe gününe nasıl başladı? - Çeyrek altın fiyatları ne kadar? - İşte yanıtı

Yatırımcıların her iniş/çıkışını merakla beklediği altın fiyatlarında son durum ne? 20 Temmuz itibariyle altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Vatandaşların en çok merak ettiği konuların başında yer alan altın fiyatlarıyla ilgili tüm detaylar haberimizde. İşte 20 Temmuz altın fiyatları...

  • Gündem
  • Çarşamba 19.07.2017 09:00

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte vatandaşların altına olan ilgisi arttı. Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? gibi sorular gerek yatırımcıların gerekse piyasanın havasını koklamak isteyen vatandaşların en çok merak ettiği sorular arasında. Peki altın fiyatlarındaki son durum ne? İşte 20 Temmuz altın fiyatları...

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın ise 224,94 liradan alınırken 230,56 liradan satılıyor. Yarım altın da 449,87'den alınırken 461,12 liradan satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Cumhuriyet altını ise 933,80 liradan alınıp 947,91 liradan alıcı buluyor. Tam ziynet de 901,15 liradan alınırken 930,04 liradan satılıyor.

Analistler, ABD Başkanı Donald Trump'ın politikalarına ilişkin endişelerin artmasının küresel piyasalarda dolara olan talebi azaltığını kaydetti. Doların küresel piyasalarda zayıflamasının emtia fiyatlarına olumlu yansıdığını ifade eden analistler, bugün ABD'de ihracat ve ithalat fiyat endeksi başta olmak üzere açıklanacak verilerin piyasalar tarafından takip edileceğini söyledi.

Teknik açıdan altının gram fiyatında 139 liranın destek, 142 liranın direnç seviyesinde bulunduğunu kaydeden analistler, altının ons fiyatında da 1.230 doların destek, 1.240 doların direnç konumunda olacağını dile getirdi.

BİZE ULAŞIN