FETÖ imamlarından Kılıçdaroğlu'na plaket

FETÖ imamlarından Kılıçdaroğlu'na plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ imamları ile aynı karede olduğu bir fotoğraf ortaya çıktı. Fotoğrafın 17 Aralık'tan hemen önce çekildiği belirtildi...

  • Gündem
  • Pazar 23.07.2017 21:14

FETÖ'cü teröristlere sahip çıkan Kılıçdaroğlu'nun 17/25 Aralık darbe girişiminin hemen öncesinde ABD'de FETÖ imamlarıyla görüştüğü ortaya çıktı. Bu görüşmenin ardından FETÖ'nün polisleri ve savcıları tarafından devleti ele geçirme operasyonu yapıldı. FETÖ imamları Faruk Taban, Mahmut Yeter, Kemal Öksüz ve Emre Çelik'le görüşen Kılıçdaroğlu'na bir de plaket takdim edildi. Görüşmede Kılıçdaroğlu'na 17/25 Aralık operasyonuyla ilgili bilgi verildiği ve sonrasında kamuoyu yaratma görevini yürütmesi için görev verildiği öne sürüldü.

Sabah gazetesi özel İstihbarat şefi Nazif Karaman, FETÖ imamlarıyla Kılıçdaroğlu'nun aynı karede yer aldığı iki fotoğrafını sosyal medyada takipçileri ile paylaştı.

KILIÇDAROĞLU'NA PLAKET VERDİLER
Karaman, "Kontrollü CHP" notu ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ imamlarıyla çekilen fotoğraflarını yayınladı.

Fotoğraflardan birinin 17 Aralık'tan hemen önce çekildiğini belirten Karaman şu ifadeleri kullandı;

''Fetullahçı imamlar ile CHP Genel Başkanı ABD'de bir arada... Fethullahçı imamlar Kemal Kılıçdaroğlu'na plaket veriyor. Mekan ABD... İşte Kontrollü CHP...''


BİZE ULAŞIN