Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin: Eren'in katilleri er geç yakalanacak

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin Trabzon Maçka İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Bölgedeki operasyonlara dair planları inceleyen Orgeneral Çetin operasyon bölgesindeki özel birliklerle telsiz bağlantısı da kurdu.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin 15 yaşındaki Eren Bülbül ile Astsubay Ferhat Gedik'in şehit edildiği Trabzon Maçka ilçesine gitti. Bölgeki operasyonlara dair planları inceleyen Orgeneral Çetin operasyon bölgesinde teröristleri arayan özel birliklerle telsiz bağlantısı da kurdu.

KATİLLERİ YAKALANACAK!

Milliyet'in haberine göre; Şehit Eren Bülbül'ün ailesini ve mezarını da ziyaret eden Orgeneral Çetin,"Eren'imiz şehit oldu. Bunu yapan hainler er geç yakalanacaktır. Aziz milletimiz bize verdiği güçle gereken yapılıyor. Askerlerimiz heryerde didik didik arıyor" dedi. Trabzon meydanında vatandaşların bayramını kutlayan Çetin "Velinimetimiz vatandaşlarımıza hizmet etmekle mükellefiz. Hiçbir vatandaşımız bizim emir erimiz değil; biz vatandaşımızın memuru, hizmetkarıyız. Sayın Cumhurbaşkanımız, sayın başbakanımız ve değerli devlet büyüklerimizin, hükümetimizin direktifleriyle halkımızın her zaman 24 saat can mal güvenliği ve huzurunu sağlamak için sizlerle birlikte halkımızın yardım ve desteğiyle inşallah bunu en iyi şekilde sağlayacağız" diye konuştu.

Eren için geldiler! Karadeniz'de ilk defa görüntülenen özel timler...

BİZE ULAŞIN