Milletin sesi A Haber 34 aydır birinci

İzleyici, tercihini bir kez daha A Haber’den yana kullandı… A Haber Ağustos ayında Türkiye’nin en çok izlenen haber kanalı oldu.

Milletin sesi A Haber 34 aydır birinci

Kantar Media, Ağustos ayı ölçümlerine göre, rakiplerini büyük ara fark ile geride bırakan A Haber 34 aydır kesintisiz birinci.

Demokrasinin izinde, halkın sesine kulak veren; haberi en doğru ve yalın hali ile seyircilerine ileten A Haber, vizyonu ve misyonu ile haber kanalı unvanına yeni bir soluk getirdi.

Milli iradeyi her zaman ön planda tutan, milletine verdiği değeri her saniyesinde gösteren ve 'milletin sesi' olmanın getirdiği sorumluluğun bilincinde yayın çizgisini devam ettiren A Haber, kendi oluşturduğu kulvarında örnek bir haber kanalı.

'Anı' yakalayan refleksi ile haber nerede ise orada olan A Haber, Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanına dağılmış muhabir ağı ve temsilcilikleri ile izleyicisinin gözü kulağı. Milletine değer veren, derdini özümseyen, ona göz- kulak olan bir haber kanalı…

Özgün içeriklerin yer aldığı tarihe ışık tutan belgeselleri, bilgiyi sorgulayıp, işleyerek bakış açısı kazandıran analiz haberleri; iz bırakan kişilerin hikâyelerinin anlatıldığı portre dosyaları ile A Haber birçok ilke imza atmaya devam ediyor.

Yeni sezonda birçok yenilik ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan A Haber, dünyanın dört bir yanında bulunan temsilciliklerini arttırarak 'anında haber' sloganını pekiştirmeyi hedefliyor. Haber programları, ajans formatı, aktüel programları, ekonomi ve spor haberleri ile yeni sezonda yine gündemi belirlemeye hazırlanan A Haber; teknolojik alt yapısını geliştirerek, arttırılmış gerçeklik teknolojisinin kullanımı ile ekranına farklı bir boyut kazandırarak; bilgi ve donanımının getirdiği güç ile günden güne başarısını sağlamlaştırıyor.

BİZE ULAŞIN