TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Terörle mücadelede hükümetin yanındayız

Terörle mücadelede hükümetin yanındayız
MHP lideri Devlet Bahçeli Gökkubbe Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen Isparta Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma töreninde konuştu. CHP'nin devleti ve hükümeti terörle mücadelede zaifiyete uğratmak isteyen açıklakmaları karşısında Bahçeli destek verdi:
Malazgirt'te yendiklerimiz, İstanbul'da gömdüklerimiz, Çanakkale'de tepelediklerimiz, İzmir'den denize döktüklerimiz bugün PKK, PYD, DHKP-C, DEAŞ, FETÖ terör örgütleri vasıtasıyla geçmişte yapamadıklarını yapabileceklerini zannediyorlar.
Almanya'da yaklaşan genel seçimler, başta Merkel olmak üzere bazı çevreleri de Türkiye düşmanlığı propagandası yapma konusunda adeta yarışa sokmuştur.
Konu vatandır, devlettir, millettir. İç çekişmelerle, sanal tartışmalarla geçireceğimiz vakit yok. Türkiye kendisini gizli tutmaya çalışan çok sayıdaki düşmanla mücadele etmektedir. Bu mücadelede devletin de hükümetin de elbette yanındayız, destekçisiyiz.
Irak'ın kuzeyinden başlayarak Suriye'nin kuzeyi ile devam edip Akdeniz'e ulaşan terör devleti kurma girişimlerine hız verilmiştir. Barzani'nin referandumu bunun bir ara istasyonudur. Kerkük'ün sözde referanduma dahil edilme alçaklığı bunun bir parçasıdır.
BİZE ULAŞIN