İrem Derici'nin sağlık durumu nasıl ve yoğun bakımdan çıktı mı? - İşte İrem Derici'nin son hali

Ünlü şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz günlerde hastalığı nedeniyle hastanede tedavi atına alınmıştı. Yoğun bakıma alındığı haberlerinin öğrenilmesi ile beraber İrem Derici'nin sağlık durumu sevenleri tarafından merak edilmeye başladı. Doktoru İrem Derici'nin sağlık durumu ile ilgili yeni bir açıklama yaptı. Peki ünlü şarkıcının son hali nasıl? İşte İrem Derici'nin son hali...

İrem Derici'nin sağlık durumu nasıl ve yoğun bakımdan çıktı mı? - İşte İrem Derici'nin son hali
Yoğun bakımda bulunan İrem Derici'nin son hali yakınları ve hayranları tarafından merak ediliyor. İstanbul Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran İrem Derici'nin sağlık durumu hakkında sevindiren açıklamayı yaptı. Ünlü şarkıcının sevenleri ise hastaneye akın etmeye devam ediyor. Peki İrem Derici'nin sağlık durumu nasıl? İşte doktorundan yapılan yeni açıklama ve İrem Derici'nin son hali...

İREM DERİCİ'NİN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Şarkıcı İrem Derici'nin sağlık durumuyla ilgili, İstanbul Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran açıklama yaptı. Baran "Genel durumu geldiği güne göre daha iyi. Televizyon izliyor, gazete okuyor. Son derece iyi durumu şu anda. Meyve istedi meyve de yedi" dedi. Prof. Dr. Baran, Derici'nin bilincinin açık olduğunu ve sohbet edebildiğini belirterek, "Genel durumu geldiği güne göre daha iyi. Kendisi bir hafta önce bağırsak ve idrar yolu enfeksiyonu şüphesiyle tedavi altına alındı. Sıvı kaybı olmuş hastamızda, sıvılar verilmiş. Normalde vücut, sıvı dengesizliğini yerine koyması gerekirken hastamızda dengesiz gitmiş ve bundan dolayı solunum sıkıntısı olmuş. Vücuda yeterince oksijen gitmediği için, yoğun bakıma alındı. Bazı değerleri istediğimiz gibi yerine oturmadı. Bunun günler içinde azalacağını ve düzeleceğini düşünüyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde daha iyi haberler vereceğimizi düşünüyoruz" dedi. Prof. Dr. Reha Baran, Derici'nin anoreksiya hastası olduğu iddiaları için ise "Hayır, hiç alakası yok. Bizim gözlemlediğimiz tıbbi gerekçeler var. Anoreksiya solunum yetmezliği yapmıyor. Bizim hastamızda solunum sıkıntısı var" diye konuştu. Öte yandan İrem Derici'nin geçtiğimiz günlerde ayrıldığı sevgilisi Lider Şahin, dün ilk kez sevgilisini ziyaret etti.

SEVENLERİ HASTANEYE AKIN ETTİ

İrem Derici'nin sağlık durumu hakkına bilgi almak için hastaneye gelen ünlü şarkıcı Merve Özbey, "Hepimizin bildiği doktorunun yaptığı açıklama. Yoğun bakımda olduğu için sadece aile girebiliyor. Biz de göremedik henüz. Herkes içeride zaten. Dışarıda işlerimiz var onları halledip tekrar geleceğiz. Umudumuz iyi olması herkesin duasını bekliyoruz. Bir önceki hastaneye göre şu an daha iyi tabi. Tam açıklama yapacak bir şeyim yok benim de bildiğim sizin bildiğinizle aynı. Daha iyiye gittiğini duyduk. Hepimiz birazcık daha ümitlendik. Kritik bir durumu var mı bilmiyorum ama geldiğinde sağlıktan dolayı biraz şikayetleri vardı. Şimdi daha iyi biz de akşam doktorunun açıklamasını bekliyoruz. Konuşabiliyor. Her şey yolunda. İnşallah her şey yoluna girecek İrem güçlü kızdır toparlar" dedi.

İREM DERİCİ KİMDİR?

21 Mart 1987 tarihinde dünyaya gelen İrem Derici aslen Sinop Boyabat'lıdır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü mezunu olan İrem Derici, Acun Ilıcalı'nın sunduğu TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması ile popülerliği yakalamıştır.

Bu yarışmada Hülya Avşar'ın yarışmacısı olan İrem Derici özellikle Kalbimin Tek Sahibine parçası ile büyük beğeni toplamıştır.

İrem Derici'nin albümleri

2012 yılında - Bensiz Yapamazsın (Single)
2013 yılında- Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Single)
2013 yılında- İki (Maxi Single)
2014 yılında- Neredesin Sen (Single)
2014 yılında- Kalbimin Tek Sahibine (Single)
2014 yılında- Üç (Maxi Single)
2015 yılında- Değmezsin Ağlamaya
2015 yılında- Aşk Eşittir Biz
2016 yılında- Dantel
2017 yılında- Tektaş

BİZE ULAŞIN