Cumhurbaşkanı AK Parti İstanbul binasında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı'nda düzenlenen genel istişare ve değerlendirme toplantısına katılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kısıklı'da bulunan konutunda öğle saatlerinde çıkarak Sütlüce'de bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na geldi. Erdoğan'ı burada Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Ravza Kavakcı, eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci karşıladı. Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen genel istişare ve değerlendirme toplantısı basına kapalı olarak gerçekleşiyor.

Cumhurbaşkanı AK Parti İstanbul binasında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğle saatlerinde Kısıklı'daki ikametinden ayrılarak, Sütlüce'deki İstanbul İl Başkanlığı'na geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan geniş güvenlik önlemleri altından parti il başkanlığı binasına gelirken, Erdoğan'ı karşılayanlar arasında AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve partililerin yanı sıra İBB Başkanlığı görevinden istifa eden Kadir Topbaş da vardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, karşılama heyetiyle selamlaştıktan sonra il başkanlığı binasına girdi.

AK Parti'de istişare toplantısı

İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN GELDİ

AK Parti İstanbul İl Başkanlığından gönderilen mesajda "Değerli İBB meclis üyemiz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle 24.09.2017 pazar saat 13.00'te İl Başkanlığı'nda genel istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirilecektir" denilmişti.

BİZE ULAŞIN