1.5 milyon eğitim neferine ‘Öğretmen Kart’ müjdesi!

TveK Kitap ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında protokol imzalandı. İşbirliğiyle, tüm öğretmenler kitapta yüzde 25, kırtasiyede ise yüzde 10 indirimden yararlanacak

1.5 milyon eğitim neferine ‘Öğretmen Kart’ müjdesi!
Turkuvaz Kitap ve Kırtasiye (TveK) A.Ş ile MEB arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol ile öğretmenler, emekli öğretmenler ve tüm Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında çalışan 1.5 milyona yakın eğitim neferine "Öğretmen Kart' dağıtılacak. Kart ile, tüm öğretmenler kitap satışlarında yüzde 25 indirim, kırtasiye ürünlerinde ise yüzde 10 indirimden yararlanacak. MEB Tevfik İleri Toplantı Salonu'nda gerçekleşen protokol, Milli Eğitim Bakanlığı adına Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürü Semih Aktekin ile Turkuvaz TveK Kitap ve Kırtasiye A.Ş. Genel Müdürü Manas Özgen arasında imzalandı. MEB Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, öğretmenlerin kişisel gelişimini artırmak için çeşitli kurumlarla işbirliği yaptıklarını belirterek, "Bu protokol ile isteyen öğretmenlerimize kitaplarda yüzde 25 indirim sağlayan Öğretmen Kart dağıtılacak" dedi. Turkuvaz TveK Kitapçılık A.Ş. Genel Müdürü Manas Özgen ise 62 şehir, 132 mağazada hizmet verdiklerine dikkat çekerek, yaklaşık 1.5 milyon eğitim camiasının Öğretmen Kart'tan yararlanabileceğini söyledi. Manas, protokol kapsamında ilk Öğretmen Kart'ı Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürü Semih Aktekin'e takdim etti.

PROTOKOL İMZALANDI
MEB Tevfik İleri Toplantı Salonu'nda gerçekleşen protokol imza törenine; MEB Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürü Semih Aktekin ve TveK Kitap ve Kırtasiye A.Ş. Genel Müdürü Manas Özgen'in yanı sıra Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık A.Ş Mali İşler Grup Başkan Yardımcısı Hamza Ayer, TveK Kitap ve Kırtasiye A.Ş. Ankara Bölge Müdürü Fahrettin Tatlıcı da katıldı.
BİZE ULAŞIN