Son dakika: Şehit ve yaralı askerlerin failleri teröristler vadide kıstırıldı

Son dakika haberi... Kıstırılan teröristler helikopter tarafından ateş altına alındı. Helikopterin bombardımanı saniye saniye cep telefonlarına yansıdı.

Son dakika: Şehit ve yaralı askerlerin failleri teröristler vadide kıstırıldı

Şırnak-Cizre karayolunda yapımı süren tünel inşaatının güvenliği sağlayan asker ve koruculara saldırı düzenleyerek 2 güvenlik görevlisini şehit, 4 güvenlik görevlisini yaraladıktan sonra kaçan teröristlere yönelik operasyon tüm hızıyla devam ediyor.

SANİYE SANİYE CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI

Takibe alınan teröristler bir vadide kıstırılarak ateş altına alındı. Kıstırılan teröristlerin helikopter tarafından ateş açılması saniye saniye cep telefonlarına yansıdı.

Şehit ve yaralı askerlerin failleri teröristler vadide kıstırıldı

PKK'LI TERÖRİSTLER ASKER VE KORUCULARA SALDIRMIŞTI

Edinilen bilgiye göre 1 Ekim günü Şırnak-Cizre karayolunda yapımı süren tünel inşaatı güvenliğini sağlayan asker ve koruculara bir grup terörist tarafından saldırı düzenlenmişti. Saldırıda açılan ilk ateşte Jandarma Yüzbaşı Mustafa Erdal, ile Güvenlik Korucusu Dündar Page şehit olmuş ve 1 uzman çavuş, 3 güvenlik korucusu olmak üzere 4 güvenlik görevlisi ise yaralanmıştı.

KAÇAN TERÖRİSTLERE OPERASYON

Olayın ardından kaçan teröristlere yönelik geniş kapsamlı operasyon başlatıldı. Teröristlerin izlerini süren güvenlik kuvvetleri bölgeyi daraltarak çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

KAÇIŞ GÜZERGAHLARI ABLUKA ALTINA ALINDI

Teröristlerin kaçış güzergahlarını ablukaya alan güvenlik kuvvetleri hain saldırının failleri olan bir grup teröristi Şırnak ile Cizre arasında bulunan bir vadide kıstırdı.

VADİDE KISTIRILAN TERÖRİSTLER ATEŞ ALTINDA

Vadide kıstırılan teröristler verilen koordinatlar üzerine bölgeye gelen ATAK helikopterleri tarafından ateş altına alındı. Teröristlerin helikopter tarafından ateş altına alınması ise saniye saniye cep telefonuna kaydedildi.

Ateş altına alınan teröristlerin bulunduğu bölgede arama tarama çalışmaları başlatılırken, çalışmaların ardından kaç teröristin etkisiz hale getirildiği açıklanacağı belirtildi.

TSK, TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'NIN KUZEY IRAK'TAKİ MEVZİLERİNİ VURDU TSK'DAN IRAK'IN KUZEYİNE VE ŞIRNAK KIRSALINA HAVA OPERASYONU!

BİZE ULAŞIN