MHP lideri Bahçeli grup toplantısında önemli açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli "Katiller, öldürdükçe pes edeceğimizi düşünüyorlar. Bilmiyorlar ki Türk milleti kahramandır korkakça yaşamaktansa kahramanca ölüme dünden razıdır" dedi.

MHP lideri Bahçeli grup toplantısında önemli açıklamalar
İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

Türkiye ne zaman kıpırdasa ya bir kriz ya da bir kaos anında tetiklenmektedir. İşler düzelmeye başlasa bozguncular devreye girmişlerdir. Huzurun vekaleti olmaz istiklalin velayeti olmaz dost gibi görünen düşmanların vefası ise hiç olmaz olmamıştır. Mücadele varsa umut vardır gelecek vardır.

TÜRK MİLLETİ KAHRAMANDIR

Katiller, öldürdükçe pes edeceğimizi düşünüyorlar. Bilmiyorlar ki Türk milleti kahramandır korkakça yaşamaktansa kahramanca ölüme dünden razıdır. Nasıl ki sirkeden şeker olmazsa korkaktan da kahraman çıkmaz çıkmamıştır çıkmayacaktır. Terörle mücadele kesinti ağırdan alma kafa karışıklığı olamayacak şu günkü tabloda aransa bile bulunamayacaktır."

Terörizm kanalı ile Türkiye'yi tehdit eden, diyet isteyen mihraklar kalemizi düşüremeyecekler.

Geçen hafta hainler bir kez daha başlarını kaldırmışlar, yeniden Türkiye'ye saldırmışlardır. 2 Kasım'da sabah saatlerinde Şemdinli'de sisli ve kötü hava şartlarından istifade eden PKK'lı caniler 7'si asker 2'si korucu olmak üzere 9 evladımızı şehit etmişlerdir. Asker kınası deyip geçmeyin. Kıyamete kadar silinmez.

Şehitlerimize öldü demeyin onlar ölmedi, yaşıyor.

ŞEHİT BABASI BÖYLE HAYKIRDI

Şehidimizin namazını babası kıldırmıştır. "Şehidimizin babası İbrahim Taşdemir şu sözleri haykırdı, 'Hilal, ezan, bayrak inşallah bu milletin omuzlarında yükselmeye devam edecek'"

Devlet Bahçeli'den Şehit Özel Harekat Polisi Ahmet Alp Taşdemir açıklaması!GAZİLERE SALDIRI

Gazilerimiz 6 gözü dönmüş alçak tarafından darp edilmişlerdir. Bu olayı lanetliyor, bunun sonuçlarının neler olacağını, burunlarından fitil fitil gelesiye kadar yaşayıp görmelerini tez elden bekliyorum. Gazilerimize el kaldıran, tekme sallayan bu iğrenç mahluklar doğduklarına pişman edilmelidir.

Kandil'de fotoğraf verip AK Parti-MHP faşizminden bahseden terörist başlarının da sonu yakındır. Azılı katiller öyle ya da böyle helal kurşunu da mutlaka yiyeceklerdir. Bu vatan bundan 1000 yıl önce gerçek sahibini bulmuştur. Bu iş bitmiş, sayfa kapanmış, perde inmiştir. Bu topraklar Türk vatanıdır. Türk milleti kökenlerin, köklerin dinlerin, mezheplerin üstünde maddi manevi bir bağ ile birleşmiştir.

Şehit Özel Harekat Polisi Ahmet Alp Taşdemir'i rahmet ile anıyoruz

BİZE ULAŞIN