Kılıçdaroğlu FETÖ’nün büyüsüne kapılmış

Kılıçdaroğlu FETÖ’nün büyüsüne kapılmış

Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Sancaktepe'de dün Muhsin Yazıcıoğlu Şehitler Parkı'nın açılışını yaptı. Yıldırım buradaki konuşmasında şunları söyledi:
Saldırıların başrolünde ana muhalefet partisi başkanı Kılıçdaroğlu, senaryonun koltuğunda da FETÖ var. Filmin yapımcısı küresel siyaset mühendisleri. Konu, Türkiye'ye diz çöktürmek. Ey Kılıçdaroğlu, heybende ne varsa dök de rahatla. İşi, arkası yarın tefrikalarına çevirme. İşin gücün terör örgütlerinin dümeninde atıp tutmak. FETÖ'cülerin büyüsüne kapılmış gidiyorsun. Türkiye'nin siyasi tarihine de tecrübeli iftiracı olarak kaydedileceksin.
Her seçimde "Kazanmazsam bu sefer istifa edeceğim"' dedin. İstifa ettiğini gördünüz mü? Önce dürüst olacaksın. Millete verdiğin sözün arkasında duracaksın.
Darbeye kaldıkları yerden devam etmek için ABD'yi seçtiler. FETÖ, ABD'nin eteğinde siyasi güç dileniyor. Bir adamı konuşturuyorlar, onun da işi, "Karakolda doğru söyler mahkemede şaşar" olayına döndü. Sarraf davası tamamen siyasi. Amaç Türkiye'yi, ekonomisini zora sokmak.

Başbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na sert eleştiri "Tarihe iftiracı olarak geçeceksin!"

BİZE ULAŞIN