‘ABD tezgâhının acentesi namertler’

‘ABD tezgâhının acentesi namertler’
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli dün partisinin Meclis'teki grup toplantısında konuştu. Bahçeli CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi:
Türkiye, soytarıların ithamıyla değerinden bir şey kaybetmeyecek. Aziz milletimiz soysuzların çamuruyla duruşundan ve tarihi vakarından asla vazgeçmeyecek. Türkiye'yi sanık, şarlatanı tanık yapan; jürisi alık, niyeti tanıdık, iddiaları sarsak olan sözde bir hukuk sitemi her zaman, her daim ayaklarımızın altındadır, sonuna kadar da nefret ve öfkemizin hışmına uğrayacaktır. Tarafımız sonsuza kadar Türkiye Cumhuriyeti'dir. Tarafımız son nefese kadar Türk milletidir.
ABD'de kurulan tezgâhın acentesi, tamamlayıcısı, selam mangası gibi hareket ederek doğruluğu yanlışlığı belli olmayan belgeleri pervasızca sallayanlar, Türkiye'ye karşı yeni bir cephe açmak için kollarını sıvayan namertlerdir. İç siyasi hesaplarını ülkemizin karışmasına bağlayan, büyük kongreleriyle ilgili tahkimat yapan, dağınıklıklarını iftira siyasetiyle kapatmaya çalışan işgüzar ve işbirlikçilerin gerçek yüzleri ortaya çıkştı. Topluma söyleyecek bir şeyleri olmayan, geleceğe anlatacak bir fikir ve siyasetleri bulunmayan aymazlar kafilesi gerilim ve gerginliği kurtarıcı olarak gören noktaya savruldu. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin siyasi ve hukuki dayanaklarının tesis edilebilmesi için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Uzlaşmadan kaçmadık, kaçmayacağız.
BİZE ULAŞIN