Son dakika haberi: Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti!

Son dakika gelen bilgilere göre, eski Başbakan ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz, Beykoz Konakları'ndaki evinde ölü bulundu. Komşuların vermiş olduğu ilk ifadeye göre tek el silah sesi geldiği belirtildi. Polis ekiplerinin yapmış olduğu ilk incelemelere göre Mehmet Yavuz Yılmaz'ın silahla intihar ettiği iddia edildi.

Son dakika haberi: Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti!

Eski Başbakanlar'dan ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu 38 yaşındaki Mehmet Yavuz Yılmaz Beykoz'daki evinde ölü bulundu.

İÇİŞLERİ BAKANI: İNCELEMELER SÜRÜYOR
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bütçe görüşmelerinde, Yavuz Yılmaz'ın vefatıyla ilgili söz alarak şunları söyledi:

"Eski Başbakanlarımızdan eski Rize Milletvekili Mesut Yılmaz ve Berna Yılmaz hanımın oğlu bu sabah 09.00'da İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün verdiği bilgi doğrultusunda vefat ettiğini öğrendik. Olayın haber alınması üzerine vali ve emniyet müdürü ile temas kurduk. Sayın Yılmaz şu anda ABD'den dönüyor. Uçak yolculuğunda. Biz amcalarıyla temas kurduk. Allah mekanını cennet eylesin. Olayla ilgili arkadaşların incelemeleri sürüyor. Ben de Yılmaz Ailesi ve Yılmaz'ı sevenlere başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin."

Mesut Yılmaz'ın oğlu hayatını kaybetti!

EVDE ÇALIŞANLARI BİR GÜN ÖNCE İZNE GÖNDERMİŞ

Bugün Beykoz'daki evinde ölü bulunan Mehmet Yavuz Yılmaz'ın evde çalışanları bir gün önce izne gönderdiği öğrenildi. Emniyet yetkilileri intihar şüphesi üzerinde duruyor.

MESUT YILMAZ ABD'DEN DÖNÜYOR

Olay yerine giden polis ekipleri incelemelerini sürdürüyor. İlk belirlemelere göre Mehmet Yavuz Yılmaz'ın evinde intihar ettiği belirtiliyor. Mesut Yılmaz'ın oğlunun ölüm haberini ABD'de öğrendiği belirtildi. Haberi alan eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Türkiye'ye hareket etmek için hazırlandığı belirtildi.

DEVLET BAHÇELİ BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz'ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.

Bahçeli, taziye mesajında, vefattan duyduğu büyük bir üzüntüyü ifade etti.

Mehmet Yavuz Yılmaz'a Allah'tan rahmet dileyen Bahçeli, "Ailesinin acısını paylaşıyor, sabır ve başsağlığı niyaz ediyorum." ifadesini kullandı.

SİLAHI YOKTU

Mehmet Yavuz Yılmaz'ın silahla intihar ettiği fakat ailesinden alınan bilgilere göre Mehmet Yavuz Yılmaz'ın bir silahı olmadığı belirtildi.

Eski Başbakan'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın silahla intihar ettiği düşünülüyor

YAVUZ YILMAZ KİMDİR?

Yavuz Yılmaz 1979 yılında İstanbul'da doğmuştur. 38 yaşındadır. Ankara TED Koleji mezunudur. The American International School-Salzburg ve George Washington University' 'da okumuştur. Üniversite eğitimini ABD'de tamamlayan Yavuz Yılmaz, yurda döndükten sonra Coca Cola'nın dağıtımını almıştı. İnşaat işleriyle de ilgilenen Yavuz Yılmaz son olarak kardeşi Hasan Yılmaz ile Nişantaşı'nda açtığı Çin lokantası ile gündeme gelmişti.

GIDA SEKTÖRÜNDEKİ İŞLERİ İYİ GİTMİYORDU

Son yıllarda gıda ve restaurant sektörüne giren Mehmet Yavuz Yılmaz'ın işlerinin iyi gitmediği ve babası Mesut Yılmaz'ın gayrimenkul satarak oğlunun işlerinin düzelmesi için çaba gösterdiği belirtiliyor.

TBMM'DEN BAŞSAĞLIĞI
TBMM Grup Başkanvekilleri, oğlu Yavuz Yılmaz'ın vefatı dolayısıyla eski Başbakan Mesut Yılmaz ve ailesine baş sağlığı diledi. TBMM Genel Kurulu'nda 2018 bütçe görüşmeleri devam ediyor. Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlunun hayatını kaybettiği haberinin duyulmasının ardından TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Yılmaz ve ailesine başsağlığı diledi..

Mehmet Yavuz Yılmaz kimdir?

BİZE ULAŞIN