Türkiye’ye bundan daha büyük zararı kim verebilir?

Mahmut Övür bugünkü yazısında skandal açıklamaları ile sık sık kamuoyunu meşgul eden CHP’li Öztürk Yılmaz’ın hem Türkiye’ye hem de CHP’ye zarar verdiğini aktardı. Övür’ün yazısı şu sözlerle son buluyor: “CHP o adama daha ne kadar sahip çıkar bilinmez ama böyle giderse halkın CHP'ye sahip çıkmayacağı çok açık.”

Türkiye’ye bundan daha büyük zararı kim verebilir?

MAHMUT ÖVÜR'ÜN YAZISINDAN BAŞLIKLAR

Yalanın olduğu yerde ölçü ve seviyenin olması da düşünülemez. Takke düşmüş kel görünmüştü. Ve CHP bir kez daha derin bir savrulmanın eşiğine gelmişti. Anlaşılan CHP'nin sorunu doğru siyaset üretememek falan değil, bambaşka bir şeydi. Karşımızda ana muhalefeti ele geçiren kripto CHP'liler vardı ve CHP ne zaman makul bir noktaya gelse o kriptolar çıkıp sabote ediyordu.
Hatırlayın, aynı yol DEAŞ ilk ortaya çıktığında da izlenmişti. FETÖ'cülerin başlattığı bu süreci, dış güçlerin dışında Cumhuriyet ve CHP'nin başını çektiği kesimler desteklemişti. Bu aslında küresel bir ittifaktı. O ittifakın TIR Operasyonu'yla Türkiye'yi nasıl bir cendereye aldığı da unutulmadı.Rakka'da ABD ve PKK ortaklığının DEAŞ'ı koruyup, yol verdiği bilinirken, Rusya ve ABD'nin ÖSO ile görüştüğü gerçeği ortada dururken, CHP'nin ÖSO'yu El Kaide'ci ilan etmesi akıl alır gibi değil. Türkiye'ye bundan daha büyük zararı kim verebilir?
CHP o adama daha ne kadar sahip çıkar bilinmez ama böyle giderse halkın CHP'ye sahip çıkmayacağı çok açık.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

BİZE ULAŞIN