Partilerin seçim ittifakı arayışlarında son durum!

Melih Altınok “çok eğleneceğiz” başlıklı bugünkü yazısında partilerin seçim ittifakı senaryolarını kaleme aldı. Seçim ittifakları konusunda ilginç detaylara yer veren Melih Altınok yazısını şu sözlerle tamamlıyor: “Çünkü gülmek seçmenin de hakkı.”

Partilerin seçim ittifakı arayışlarında son durum!

MELİH ALTINOK'UN YAZISINDAN BAŞLIKLAR

Duymuşsunuzdur, İstanbul Milletvekili Çiçek ittifak yapmaya hazırlandıkları Saadet Partisi'ne Cumhurbaşkanı adayı olarak Gül'ü öneriyor.
Hatta Gül'ün aday olabilmesi için mecliste kendisine CHP olarak destek verebileceklerini de söylüyor...Kafası karışanlar için netleştirelim. Evet, Dursun Bey, 2007'de Cumhurbaşkanı adayı olamaması için partisinin Anayasa Mahkemesi'ne başvurduğu kişiden bahsediyor...
Gül, şu saate kadar konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Muhtemelen 28 Şubat konulu twitleriyle meşgul. Ve yine muhtemelen işi bitince de bir süre daha duymazlıktan gelecek ya da yine ortadan bir açıklama yapacak... Göreceğiz.
Bu arada "kim daha çok vekil verirse onunla ittifak yaparız" diyerek işi özetleyen Önder Aksakal'ın DSP'sinin hangi cephede karar kılacağını da merak etmiyor değiliz.
Çünkü gülmek seçmenin de hakkı.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

BİZE ULAŞIN