Fatih Portakal Mehmetçik'i ziyaret eden sanatçıları hedef tahtasına koydu!

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında sınır hattında görev yapan askerlere sanatçılardan moral ziyareti gerçekleşmişti. Sözde objektif habercilik adına her fırsatta terör örgütü PKK'yı kollayan yayınlar yapan Fox Haber sunucusu Fatih Portakal ise bu ziyaret için skandal ifadeler kullandı. Portakal askerleri ziyaret eden sanatçıları adete hedef tahtasına koydu. Terör örgütüne karşı mücadele eden Mehmetçiği itibarsızlaştırmaya çalışan Portakal, daha önceki yayınlarında terör operasyonlarında etkisiz hale getirilen PKK'lılar için rahmet dilemişti. Fatih Portakal’ın skandal çıkışı “Türkiye bir yandan Afrin’de PKK ve destekçisi ABD ile mücadele ederken diğer yandan Türkiye düşmanlığı yapan FOX TV’nin kara propagandası ile zaman kaybediyor” şeklinde yorumlandı.

Fatih Portakal Mehmetçik'i ziyaret eden sanatçıları hedef tahtasına koydu!

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında sınır hattında görev yapan askerlere, moral ve destek amacıyla sanatçılar tarafından bir ziyaret gerçekleşmişti.

Fox Haber sunucusu Fatih Portakal, çok sayıda sanatçının katıldığı ve askerlere destek amacıyla gerçekleştirilen bu ziyaret için skandal ifadeler kullandı. Portakal oradaki isimleri adeta hedef tahtasına koydu.

Fatih Portakal Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunan sanatçıları hedef aldı

TERÖRİSTLERE RAHMET DİLEDİ, PKK'YA TEŞEKKÜR ETTİ!

Terör örgütü PKK'ya teşekkür eden, PKK'nın siyası kanadı HDP'nin şu anda tutuklu olan Genel Başkanı Demirtaş için 'liderimiz' sıfatını kullanan Portakal, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin düzenlediği operasyonda öldürülen teröristler için de Allah'tan rahmet dilemişti.

BİZE ULAŞIN