Cumartesi 06.06.2020 23:14
Son Güncelleme: Cumartesi 06.06.2020 23:19

İşte Uğur Dündar'ın olay görüntülerinin perde arkası!

İşte Uğur Dündar’ın olay görüntülerinin perde arkası!

Uğur Dündar'ın bugünlerde tekrar ortaya çıkan ve olay yaratan darp görüntüleri konuşulmaya devam ediyor. O günlerde Halil Bezmen ve Selma Bezmen'in evine gidip, izinsiz çekimin ardından evin görevlisi Remzi Çelik'i şiddetli biçimde darp etmiş, küfürler savurmuş ve burnunu kırmıştı. Uğur Dündar söz konusu olaydan sonra tazminata mahkum edildi mi? Olayın perde arkasında neler yaşandı? İşte o görevlinin kardeşi İrfan Çelik ve ev sahibi Selma Bezmen'in açıklamaları!

ABONE OL

Uğur Dündar'ın bugünlerde yeniden gündeme gelen bir videosu sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Özel mülk hakkını ihlal ederek sözde gazetecilik faaliyeti yaptığını iddia eden Uğur Dündar, Halil Bezmen ve Selma Bezmen'in evine gidip, izinsiz çekimin ardından evin görevlisi Remzi Çelik'i şiddetli biçimde darp etmiş, küfürler savurmuş ve burnunu kırmıştı.

İşte Uğur Dündar'ın olay görüntülerinin perde arkası! Darp edilen kişinin kardeşi ve ev sahibi Selma Bezmen konuştu! | Video

Uğur Dündar söz konusu olaydan sonra tazminata mahkum edildi mi? Olayın perde arkasında neler yaşandı?

İşte o görevlinin kardeşi İrfan Çelik ve ev sahibi Selma Bezmen'in açıklamaları:

Sosyal medyada bu görüntüler yayınlandığında gördük ki bu utanç vericidir. Ekmek parası için çalışan bir insana böyle saldırılmaz, bir işçiye böyle davranılmaz. ABD'ye gidip, izinsiz bir şekilde oraya girdi ve bir emektara saldırarak küfürler savurdu. Ben bu küfürleri kendisine iade ediyorum. Olaydan 5 dk sonra ABD polisi geldi ve kendisine dava açıldı ve Dündar haksız bulundu. 100 bin dolara mahkum edildi. Bu yaşananlar gerçekten utanç verici. Gazetecilik bu değildir.

İşte Selma Bezmen'in açıklamaları:

Bunu 25 sene sonra tekrar gündeme getirmesi çok manidar. Ben buna akıl tutulması diyorum. Bu video kanunsuz bir şekilde nasıl gazetecilik yapıldığını gösteriyor. Bu şantajcı zatın yaptıkları herkes tarafından kınanmalıdır. Bunlar o zaman istedikleri gibi at koştururlardı bunların yüzünden onlarca insan işsiz kaldı. Tarihi eser kaçakcısı dediği şeyler bizim ev eşyalarımızdı. Bana da hakaretler attı, evli bir kadına attığı skandal iftiralar vardı. Bizi yargısız bir şekilde infaz etti. Ben çocuklarımı 2 gündür teselli ediyorum. Remzi'nin çocukları 2 gündür ağlıyorlar. O suçsuz insanların ahı tutsun diyorum.

DİNLEMEK İSTERSENİZ
Ama yoksa bahçemin eski şanı sebebi koparılan çiçekler...
Kurşun adres sormaz ki, yaktın beni en derinden...