Galada başrol Cansu'nun

'El Yazısı' filminin galasında; filmde sevgilisi tarafından terk edilen ve bu yüzden yaşadığı şehirden ayrılan bir kadını canlandıran Cansu Dere, en ilgi gören isim oldu

El Yazısı filminin galası, önceki akşam City's Alışveriş Merkezi'nde yapıldı. Yönetmenliğini Ali Vatansever'in üstlendiği filmin başrollerini Wilma Elles, Cansu Dere, Sarp Akkaya, Sercan Badur ve Baran Akbulut gibi tanınmış isimler paylaşıyor.

CANSU DERE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

"DAHA NELER!"
Filmde sevgilisi tarafından terk edildikten sonra başka biriyle evlenme kararı alan ve sonra da yaşadığı yeri terk eden eczacı 'Zeynep'i canlandıran Cansu Dere galanın ilgi odağı oldu. Gazetecilerin, "Eski sevgiliniz Cem Yılmaz'ın Ahu Yağtu ile evlenmesinin ardından siz de şehri terk etmeyi düşündünüz mü?" sorusuna Dere, "Yok artık, daha neler!" diye cevap verdi. Dere, Yılmaz'ın evliliği hakkındaki sorulara ise yorum yapmayıp gülümsemekle yetindi. Medyavizyon dağıtımıyla bugün vizyona giren 'El Yazısı'nın çekimleri Bolu'nun Göynük kasabasında, 3 haftada tamamlandı. Film ekibi örnek bir davranışlarıyla da dikkat çekti. Ekip, filmin çekimleri esnasında oluşan karbon salınımını karşılamak amacıyla kasabaya 25 ağaç dikti.

TÜRK FİLMLERİ SALON MAĞDURU
Yeterli salon bulamadığı için gösterime girmeyen 'Ayaz' filminin kaderini 'El Yazısı' da paylaşıyor. 'El Yazısı', Mars Sinema Grup'un desteğini çekmesi üzerine 50 salon yerine sadece 35 salonda gösterilecek. Yönetmen Ali Vatansever, "Bizim filmimiz yerine yabancı bir filmi göstermeyi tercih ettiler" diyerek duruma tepkisini dile getirdi.
BİZE ULAŞIN