Centilmen Sabancı

TÜSİAD eski Başkanı, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Sabancı, eşi Arzu Hanım ve oğulları ile birlikte bayram tatilinde rotayı Bodrum'a çevirdi. Bodrum'da görevli arkadaşım Fuat Çağdaş, Bodrum'daki diğer bütün gazetecileri atlatıp teknelerinde tatil yapan Sabancı Ailesi'ni görüntülemeyi başarmış.

ELİNDE HAVLU EŞİNİ BEKLEDİ
Fuat, boyunca üç çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziğiyle genç kızlara taş çıkaran Arzu Sabancı'yı ilk kez mayolu görüntülemeyi başaran gazeteci de oldu. Cennet Koyu'na demirledikleri teknelerinde tatil yapan Sabancı Ailesi'nden Arzu Hanım, gün boyu denize girip kulaç atarken; Ömer Bey, genelde teknelerinde dinlenmeyi tercih etmiş.
Birbirlerini ne kadar çok sevdikleri hep dilden dile konuşulan Ömer-Arzu Sabancı çifti hakkındaki konuşulanların, bu fotoğraflarla ne kadar doğru olduğunu da öğrenmiş olduk. Ömer Bey'in, yüzdükten sonra teknelerine çıkmaya hazırlanan eşi Arzu Hanım'ı elinde havluyla teknenin iskelesinde beklemesi, gerçekten şimdiye kadar pek görmediğim bir enstantaneydi. Centilmen Ömer Bey, havluyu eşine verdikten sonra; kaymaması için de, elinden tutup güverteye kadar eşine eşlik etmiş.
Umarım bu mutlulukları, birbirlerine olan sevgi ve saygıları bir ömür sürer...

BİZE ULAŞIN