Aynısını bulmuş!

Ünlü şarkıcı Katy Perry, anlaşamadığı için boşandığı eki eşi Russel Brand'in tıpatıp aynısını buldu. Perry'nin yeni aşkı John Mayer, Brand'in sanki kopyası!

MODA TARZLARI AYKIRI
John Mayer (34), bir zamanlar müzik dünyasının parlak isimlerinden biriydi. Şarkıcı şöhreti sağlamlaştıkça daha bohem ve salaş bir tarza büründü. Oyuncu Russell Brand (37), etnik ve salaş tarzıyla Hollywood'un en dikkat çeken isimlerinden biri.

KATY PERRY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

JOHN MAYER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ÇAPKINLIK GÜNDEMDE
John Mayer, Hollywood'un en çapkın isimlerinden biri... Birçok ünlü isimle aşk yaşayan Mayer, çapkınlıklarını gazetelere anlatmasıyla tanınıyor!Brand, Perry ile ayrılacağını açıkladıktan sonra 3 kadınla kısa süreli birliktelikler yaşadı. Oyuncu, seks düşkünlüğü yüzünden tedavi görmüştü.

BOŞBOĞAZLAR
Mayer, Jessica Simpson ile biten ilişkisinin ardından cinsel yaşamları hakkında en ince ayrıntıları bile gazetelere anlatmıştı! Brand, boşanma haberlerinin ardından Perry ve özel hayatları hakkında açıklamalar yapmış ve eski eşini evliliğini koruyamamakla suçlamıştı.

PARTİ VE İÇKİ
Mayer, sık sık arkadaş grubuyla Los Angeles'ın en gözde gece kulüplerinde sabahın erken saatlerine kadar eğlenirken görüntüleniyor. Brand, davetlerin ve partilerin aranılan isimleri arasında yer alıyor. Sık sık alkollü olarak gazetecilere yakalanıyor.

BİZE ULAŞIN