Prens tavlamak zor iş

İngiltere Prensi ile mutlu bir evlilik yürüten Cambridge Düşesi, şık giyimi ve güleryüzüyle gündemden hiç düşmüyor. İngiliz Daily Mail gazetesi Catherine'in prensin kalbini nasıl tavladığını ayrıntılarıyla yazdı

İYİ BİR AŞÇI
Sarayda aile sıcaklığından uzak kalan Prens William, üniversite eğitimi sırasında tanıştığı ve beraber yaşamaya başladığı Catherine'in mutfaktaki yeteneğinden çok etkilenmiş. Annesi çok iyi bir aşçı olan Catherine, lise yıllarında mutfak sanatları üzerine kurslara gitmiş.

PRENS WILLIAM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

SPOR DELİSİ
William'ın spora olan merakını bilen Catherine, aklınıza gelebilecek neredeyse her spor dalında özel hocalardan ders almış. Her stilde mükemmel yüzen Catherine, kayak konusunda da çok başarılı.

GİYSİLERİN EFENDİSİ
Catherine, Prens ile nişanlandıklarını açıkladıkları günden bu yana giyim konusunda tek bir hata bile yapmadı. Stilistlerden ders alan Catherine, vücut hatlarına en uygun kesimleri ve kumaşları bilerek alışveriş yapıyor

MAKYAJ DERSİ
Prens William, bakımsız kızlara olduğu gibi aşırı gösterişlilere de ilgi duymuyor. Bu yüzden Catherine, henüz ilişkilerinin ilk yıllarından itibaren ünlü bir makyözden doğal makyaj yapmak için ders almış. Düğününde bile kendi makyajını kendi yapmış!

DEKORATÖRDEN FARKSIZ
Prens William ile paylaştıkları ilk evden itibaren Catherine, yaşadığı yeri güzelleştirme konusunda bir uzman. Bu konuda sıklıkla özel uygulama derslerine de katılarak bilgisini artırıyor.

BİZE ULAŞIN