Anoreksiya salgını

Hollywood'un ünlü isimleri, tüm sağlık uyarılarına rağmen fit görünmeye çalışırken anoreksiya ile burun buruna... Kafaları vücutlarına göre orantısız görünen yıldızların acil olarak tedavi görmesi gerektiği söyleniyor

ZOE SALDANA
Zoe Saldana, ünü arttıkça kilo vermeye başladı. Şu anda psikolojik destek alan genç oyuncu, aşırı spor yaptığı için çok zayıfladığını söylüyor.

SARAH JESSICA PARKER
'Sex and the City'nin başrol oyuncusu Sarah Jessica Parker, yaşı ilerledikçe gündemde kalmayı 'zayıf' olarak sağladı. Şu an son derece sağlıksız bir görünüme sahip olan 47 yaşındaki oyuncu, destek almasına rağmen bir türlü kilo alamıyor.

KENDALL JENNER
Kim Kardashian'ın üvey kardeşi Kendall Jenner (16), modellik dünyasında tutunabilmek için sürekli rejim yapıyor. Genç kız, çoğu gününü yemek yemeden sonlandırdığını söylüyor. Kilosu hakkındaki eleştirilere yanıt vermiyor.

RACHEL ZOE
Ünlü stilist Rachel Zoe, Hollywood yıldızlarına zayıf kalmaları konusunda verdiği tavsiyelerle tanınıyor. Hamileliğinde bile ağır rejimini sürdüren 41 yaşındaki Zoe, zayıflık takıntısını anlamsızca uzattığı için çirkin bir görünüme sahip oldu.

KEIRA KNIGHTLEY
İngiliz oyuncu, şöhretinin ilk yıllarında sıkı rejimler yapmaya başladı. Ancak şu an durum öyle bir hale geldi ki 27 yaşındaki oyuncunun kemikleri sayılıyor. Bir çocuğun fiziğine sahip olan Keira Knightley, yemek yemeyi hiç sevmiyor.

BİZE ULAŞIN