2012'nin ikonları

Kimi çılgınlıkta sınır tanımıyor, kimi şarkılarıyla fark yaratıyor, kimi ise çok güçlü ve çok yaratıcı... In Touch dergisi, 2012 yılının sonuna yaklaşırken; farklı özellikleriyle öne çıkan isimleri seçti

ÇILGINLIK İKONU
Dergi okuyucularının aklına çılgınlık dendiğinde artık Lady Gaga gelmiyor. Son iki yıldır Gaga'yı tahtından edeceği söylenen Nicky Minaj, sonunda tahmin edileni yaptı. Okuyucular, Gaga'nın formdan düştüğünü ve imajının zorlama olduğunu düşünüyor.

STİL İKONU
Hollywood'da herkesin ayrı tarzı var ve birçok yıldızın giyim tercihleri modacılara bile ilham veriyor. Ancak derginin okuyucularına göre bu kadar farklı tarz sahibi yıldız arasında, her yaptığı en çok dikkat çeken ve kendisine yakışan Rihanna! Farklı saç renkleriyle ve denediği farklı tarzlarla bukalemundan farksız olan Rihanna, bu konudaki tüm övgüleri hak ediyor.

POP İKONU
Popüler kültürün yarattığı en başarılı isim, derginin okuyucularına göre Katy Perry... Son şarkısı 'Wide Awake', 69 hafta boyunca en çok dinlenenler listesinde ilk sırada kaldı. Güzel şarkıcı, kimseden etkilenmeden yoluna devam etmesiyle de okuyucuların beğenisini toplamış.

GÜÇ İKONU
Derginin okuyucularına göre bu yılın en güçlü ismi ilk çocuğu Willow, henüz bir yaşına basmamış olan Pink... Birçok ünlü ismin aksine, çocuk doğurduktan sonra geri planda kalmamayı tercih eden Pink, çıktığı turnesiyle ve müjdelediği yeni albümüyle gençlerin kalbini fethetmiş.

YARATICILIK İKONU
Birçok yıldız hem şov dünyasının farklı dallarında hem de iş hayatında kendini ispat ediyor. Derginin okuyucularına göre, birçok farklı şeyi aynı anda ve aynı başarıyla yapabilen ilk isim Kanye West! West; şarkıcı, yapımcı, modacı, yönetmen ve yatırımcı...

BİZE ULAŞIN