Halıcının kehaneti gerçek oldu

Amerikalı oyuncu Ben Affleck, Kapalıçarşı'nın ünlü halıcısı Hakan Evin'in tavsiyesine uydu ve üçüncü kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı.

Amerikalı komedyen, aktör ve ses sanatçısı Jimmy Kimmel, geçtiğimiz günlerde ABC kanalında ekrana gelen talk şov programına ünlü oyuncu Ben Affleck'i konuk aldı. Hem başrolünü hem de yönetmenliğini üstlendiği son filmi 'Argo'nun tanıtımı için programa katılan Ben Affleck, filmi hakkında Jimmy Kimmel ile sohbet etti.

BEN AFFLECK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Ben Affleck, 'İstanbul' diyerek seslenince stüdyoda alkış sesleri yükseldi. Programla ilgili konuştuğumuz Hakan Evin, şunları anlattı: "Affleck halıyı aldıktan sonra kendisine bu halı üzerinde eşi Jennifer Garner ile birlikte oturup bir şeyler içerse, bizim eski Türk filmlerimizdeki gibi aşıkların duygu dolu anlarını yaşarsa leyleklerin ikinize dokuz ay sonra bir çocuk getireceğinden bahsettim. Halıyı Affleck'e 2011 yılının nisan ayında satmıştım ve nitekim 2012 yılının şubat ayında Ben Affleck ve Jennifer Garner çifti üçüncü çocukları olan Samuel Garner Affleck'i kucaklarına almış oldular. Programda Ben Affleck'in de dediği gibi bizim halıların sihri olduğunu zaten söylemiştim."

BİZE ULAŞIN