Süper satar

Ajda Pekkan; yıllar önce 150 bin dolara aldığı Nişantaşı'ndaki dairesini, Reina'nın sahibi Mehmet Koçarslan'a 2 milyon dolara sattı. Daire, kafe olarak işletilecek!

Yaz boyunca verdiği konserlerden büyük paralar kazanan Ajda Pekkan'ın, şimdi de kılını kıpırdatmadan bir servet sahibi olduğunu öğrendim! Pekkan, yaklaşık 25 yıl önce Nişantaşı'nda 150 bin dolara satın aldığı 100 metrekarelik daireyi, tam tamına 2 milyon dolara satmış!
Aslında Pekkan'a bu serveti kazandıran 2010'da vefat eden ex eşi Ali Bars. Çünkü 1984'te evlenip 1989'da boşandığı Ali Bars, evliyken Pekkan'a bu daireyi zorla aldırmış.
İşadamı, giriş katındaki bu daireyi alması için Pekkan'ı, "İleride mücevherci dükkanına çevirirsin" diyerek ikna etmiş.

DAİREYİ REİNA'NIN SAHİBİ MEHMET KOÇARSLAN ALMIŞ
Pekkan'ın dairesini alan kişi ise Reina'nın sahibi Mehmet Koçarslan. Birçok başarılı işletmenin sahibi olan Koçarslan'ın hep Nişantaşı'nda bir kafe açma isteği olduğunu biliyorum. Büyük bir ihtimalle de, Nişantaşı'nın göbeğindeki Pekkan'ın dairesini bu sebeple aldı. Ancak Pekkan'ın kiracıları, apartman sakinlerinin dairenin iş yerine çevrilmesine izin vermediği için hep sorun yaşayıp ayrılmak zorunda kalmış.
Bakalım şimdi Koçarslan, yıllardır hiç kimsenin ikna edemediği diğer 11 apartman sakinini ikna edebilecek mi!!!


AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN