Bayram alışverişi son güne kalmaz

Kurban Bayramı'na günler kala hazırlıklarınızı da tamamlamayı ihmal etmeyin. Çeşitli markaların sunduğu avantajlarla bayramı daha şık ve keyifli geçirebilirsiniz

YARI YARIYA İNDİRİM
Her zevke uygun tasarımları ile herkesin tercihi olan C&A, Kurban Bayramı'nda sonbahar/kış koleksiyonunu yüzde 50'ye varan indirimli fiyatlarla satıyor.

ULAŞILABİLİR FİYATLAR
Bayram şıklığınızı tamamlamak için; ayakkabı mağazalar zinciri FLO'nun, dünyada öne çıkan trendleri taşıyan 2012 sonbahar/kış koleksiyonuna bir göz atın. FLO'nun son trendleri yansıtan yeni sezon koleksiyonu, ulaşılabilir fiyatları ile ayakkabı tutkusunu doya doya yaşatacak.

İKİNCİYE ÖZEL FIRSAT
Çizmeden spor ayakkabıya kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Arow koleksiyonu, 7'den 77'ye herkesin kalbini kazanacak. Üstelik Arow mağazalarında yeni sezon ürünlerinde, ikinci ürüne yüzde 25 indirim yapılıyor.

KADINA DA ERKEĞE DE AYNI SAAT
Saat markası Edox'un Grand Ocean serisinin artık hem erkek, hem kadın modeli var. Rengini ve dokusunu Büyük Okyanus'un gizem dolu sularından alan Grand Ocean'ın kadın ve erkek modelleri arasında uyum dikkat çekiyor.

ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
Loft, 31 Ekim'e kadar devam eden '50 TL'si Bizden' kampanyası ile bayram alışverişini keyfe dönüştürüyor. Tüm yeni sezon koleksiyonlarında geçerli olan kampanyada; her 200 liralık alışverişe 50 lira, her 150 liralık alıverişe de 30 lira indirim uygulanıyor

BİZE ULAŞIN