Elbiseleri dar gelmiş!

Hollywood'un en güzel fizikli kadınları bile elbise tercihleri yüzünden bazen zor anlar yaşıyor. Muntazam vücutlarıyla hemcinslerini kıskandıran yıldızlar, zaman zaman dar gelen kıyafetleri nedeniyle zor anlar yaşayabiliyor!

SOFIA VERGARA
Hollywood'un en seksi isimleri arasında gösterilen Sophia Vergara, geçtiğimiz ay katıldığı Emmy Ödül Töreni'nde büyük bir talihsizlik yaşadı. Zuhair Murad tasarımı tuvaletin fermuarı patlayınca Vergara'nın kalçası olduğu gibi ortaya çıktı.

JESSICA BIEL
Oyuncu Jessica Biel, son filmi 'Total Recall'un Londra'daki galasında Giambattista Valli tasarımı iddialı bir elbise giydi. Ancak elbise çok dar gelince, üst taraftaki danteller ayrılmaya başladı. Biel, filmini başka bir elbise giyip öyle izledi.

EMMA STONE
Oyuncu Emma Stone, Mayıs ayında katıldığı Met Gala'da giydiği kırmızı elbisesi nedeniyle bir talihsizlik yaşadı. Alber Elbaz tasarımı Lanvin marka elbisenin sırt bölgesindeki fermuarı patlayınca, Stone çengelli iğnelerle tutturulan elbisesiyle galaya katıldı.

KALEY CUOCO
Türkiye'de de beğeniyle takip edilen 'The Big Bang Theory' dizisinin güzel yıldızı Kaley Cuoco, geçtiğimiz ay sonunda dar gelen elbisesi yüzünden zor anlar yaşadı. 'Late Night' isimli televizyon programına konuk olan Cuoco'nun elbisesinin çıt çıtları söküldü.

BİZE ULAŞIN