Deniz Akkaya'dan şok suçlama

Deniz Akkaya, 'Adam olsun' dediği eski sevgilisini sahtecilikle suçlayıp, 'İsviçre'deki bankalarda 30 milyon doları var' iddiasını ortaya attı!

Savaş, yine kızıştı! Deniz Akkaya, tam sessizliğe bürünmüştü ki, gelen hacizle çılgına döndü. Kızının babası olan eski aşkı Efe Önbilgin'in, Range Rover cipine 80 bin TL'lik haciz işlemi başlattığını söyleyen Akkaya, "Susuyordum ama yeter" dedi ve Önbilgin hakkında şok iddialarda bulundu:

"Maddi sıkıntıda olduğunu söyleyip, kızım için verdiği 6 bin TL'lik nafakanın 3 bin TL'ye indirilmesini istedi. Bu kişi, Yeniköy'de yalıda oturuyor ve yaklaşık 1 trilyonluk Aston Martin marka araç kullanıyor.

Arabasının alımında; evrak kurgusu yapılmıştır. Satın alınma işleminde; devlete KDV ödenmemiş ve karşılıklı suç işlenmiştir. İsviçre bankalarında yaklaşık 30 milyon dolar nakiti vardır ve davada delil olmasın diye kredi kartı kullanmaz."

SÖZLERİNDEN BİN PİŞMAN!
Efe Önbilgin'den bir kız bebek dünyaya getiren Akkaya, 3 yıl önce Önbilgin'i yere göğe koyamıyordu. Şimdilerde eski sevgilisiyle düşman olan Akkaya, Önbilgin için dün, "Ondan tek isteğim, adam gibi adam olmasıdır" dedi.

Efe Önbilgin'le mutluluk pozları mazide kalan Deniz Akkaya, ünlü işadamıyla ilgili şok iddialarda bulundu. İddialarla ilgili görüşünü sorduğumuz Efe Önbilgin ise sessiz kaldı.

BİZE ULAŞIN