Eskiden Ajda vardı, şimdi Demet Akalın

Ayşegül Aldinç, artık 'atarı', 'gideri' olan şarkılar yapıldığını söyledi: Eskiden bu şarkıları Ajda Pekkan yapardı, şimdiki temsilcisi Demet Akalın

Ünlü şarkıcı/ oyuncu Ayşegül Aldinç, geçtiğimiz günlerde Küçükçekmeceli hayranlarıyla buluştu. Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde Levent Tülek'in moderatörlüğünde gerçekleştirilen 'Yıldızlarla Buluşma' programına konuk olan sanatçı; Türkiye'de sanatla uğraşan kadınlara klişe bir bakış açısı olduğunu belirtti: "Taviz vererek bir yerlere gelen insanlar da var. Hatta taviz verince hayat daha kolay olabilir. Ancak bunu hazmetmesi çok zor. Ben onu kaldıracak bir sindirim sistemine sahip değilim. Her zaman menfaat ilişkilerinden uzak durdum. Çünkü hissetmediğim bir insanla bakkala bile gitmem."

DUYGU ARTIK İNSAN İSMİ
Aldinç, günümüz Türk pop müziğinde, paket müzik programlarının üzerine şarkılar okunduğunu belirterek, "Eskiden duygulu şarkılar vardı. Ancak 'duygu' şimdi sadece bir insan ismi. Şimdilerde atarı, gideri olan şarkılar var. Önceden Ajda Pekkan bu tarz şarkılar yapardı. Bu şarkıların yeni düzen temsilcisi ise Demet Akalın" dedi.

BİZE ULAŞIN