40 artık yeni 20

Bir haftadır Jennifer Lopez ile yatıp kalkıyoruz. Filmlerden dergilere kadar kafamızı çevirdiğimiz her yerde 40'lı yaşlarındaki ünlü kadınlar var! People dergisi de, '40 artık yeni 20' yorumunu yapıyor!

HALLE BERRY
Kısa süre önce Türkiye'de de vizyona giren 'Cloud Atlas' filminin başrol oyuncusu, 1966 doğumlu Halle Berry; oyunculuğuyla ve fiziğiyle beğeniliyor.

CINDY CRAWFORD
Amerika'da yayınlanan Shape dergisinin Aralık ayında piyasaya süreceği son sayısının kapağında, 46 yaşındaki eski manken Cindy Crawford var.

GWYNETH PALTROW
Kendine has giyim tarzı ve zerafetiyle Hollywood'da farklı bir yere sahip olan 1972 doğumlu Gwyneth Paltrow'un rol aldığı her film gişede başarıyı yakalıyor.

SOFIA VERGARA
Amerika'nın son dönemde en çok konuştuğu dizi yıldızı kuşkusuz Sofia Vergara. 1972 doğumlu yıldız, güzelliğiyle yarı yaşındakileri kıskandırıyor!

JENNIFER LOPEZ
Türkiye'de geçtiğimiz hafta üç konser veren Jennifer Lopez'in sahne performansı, güzelliği ve fiziği günlerdir dilimizde. 1969 doğumlu yıldız, yıllardır müzik piyasasının da en popüler ve güzel isimlerinden biri.
BİZE ULAŞIN